ŠVOK GAMINTOJAI NAUJIENOS NAUDINGA KONTAKTAI
LT EN RU

PRODUKTAI IR PASLAUGOS

Vėdinimas
Oro kondicionavimas. Šaldymas
Automatika
Ventiliai ir pavaros
Drėkinimas
Sausinimas
Baseinų įranga
Šildymas
Filtrai ir filtravimo sistemos
Vietinio nutraukimo sistemos
Centriniai vakuuminiai siurbliai
Pirties garo generatoriai

GAMINTOJAI > AB INDUSTRIETECHNIK Srl

AB INDUSTRIETECHNIK Srl. ŠVOK Produktai: Termostatai, Valdikliai, Jutikliai, Transmiteriai. Ventiliai ir pavaros. Oro sklendžių pavaros.

Apie gamintoją >
Gamintojo tinklapis >
Gamintojo katalogai >

Apie gamintoją

AB Industrietechnik Srl daugiau kaip 30 metų gamina valdymo įrangos ir matavimo prietaisus visiems išmatuojamiems parametrams termo techninės inžinerijos srityje įvairiose pramonėse, komercinėse ir gyvenamosiose aplinkose.
 
Įmonė siūlo difersifikuotą ir visapusiškai sukomplektuotą mderniausių elektrinių, elektroninių ir elektromechaninių įrenginių spektrą temperatūros, slėgio, drėgmės, oro kokybės ir srauto kontrolei ir stebėsenai, kartu kreipdama didelį dėmesį į tvarų išteklių naudojimą, energijos taupymą ir asmens gerovę.

AB Industrietechnik Srl produktų asortimentas yra labai platus ir išsamiai sukomplektuotas; nuo vandeninių vožtuvų ir jų pavarų iki sklendinių pavarų pastatų automatikai, o taip pat ventiliatorinių konvektorių ir elektromechaninių termostatų, elektroninių patalpos valdiklių ir matavimo jutiklių. Norėtusi pabrėžti, AB Industrietechnik Srl - tarp pirmaujančių kompanijų Europoje, gaminančių skysčio srauto jungiklius ir antifrizo termostatus, o kompanijos produktai yra žinomi bei vertinami už jų mechaninį atsparumą, patikimumą ir aukštą kokybės lygį. Visi šie produktai yra tinkami tiek pramonės tiek gyventojų reikmėms įvairiuose sektoriuose: Termoreguliavime, HVAC (ŠVOK), automatikoje ir t.t.

Nuo pat pradžių bendrovė sugebėjo užmegzti su savo klientais, tarp kurių yra ir svarbiausi Europos ŠVOK sistemų gamintojai, pasitikėjimo santykius. Šalia to, veiksminga pardavimo sistema ir pardavimo tinklas padėjo tapti pripažintais, atpažįstamais ir tiekti savo produktus į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

< Atgal

Į viršų

2005 © UAB "NIT"
VilniusSavanorių pr. 151, LT-03150 Vilnius, LietuvaTel. (8 5) 27 28 552Faks. (8 5) 27 28 559El. paštas info@nit.lt
KaunasPramonės pr. 23, LT-51287 Kaunas, LietuvaTel. (8 37) 20 79 05Faks. (8 37) 20 79 06El. paštas kaunas@nit.lt
Kaliningradas236006, Moskovskij pr. 182, Kaliningrad, RusijaTel. (+740 12) 508 466Faks. (+740 12) 508 466El. paštas kaliningrad@nit.lt