ŠVOK GAMINTOJAI NAUJIENOS NAUDINGA KONTAKTAI
LT EN RU

PRODUKTAI IR PASLAUGOS

Vėdinimas
Oro kondicionavimas. Šaldymas
Automatika
Ventiliai ir pavaros
Drėkinimas
Sausinimas
Baseinų įranga
Šildymas
Filtrai ir filtravimo sistemos
Vietinio nutraukimo sistemos
Centriniai vakuuminiai siurbliai
Pirties garo generatoriai

NAUJIENOS

2016-04-11

Ozono generatoriai „AirMaid® V“

Ozonas – gerai žinoma priemonė, labai veiksmingai mažinanti maisto gaminimo kvapus išmetamo oro sraute, bet ne taip gerai žinoma, kad ji taip pat efektyviai naikina bakterijas, kurios auga riebaluose.

„Interzon AB“ gaminami ozono generatoriai „AirMaid® V“ labiausiai naudojami restoranų ir pramoninėse virtuvėse, kur keliami labai griežti reikalavimai riebalų ir kvapo eliminavimui.

Dar daugiau, nuolatinis ir veiksmingas išmetamo oro srauto apdorojimas ne tik sumažina ortakių valymo išlaidas, bet taip pat leidžia susigrąžinti šilumos energiją, naudojant rekuperaciją, nes virtuvės gaubto oro ištraukimo sistema neužsiteršia riebalais, todėl restorano veiklos sąnaudos dar labiau sumažinamos.

„AirMaid® V“ įrenginyje naudojama unikali „Corona Glass Cell“ įranga, kuriai beveik nereikia priežiūros

RIEBALŲ SUSKAIDYMAS
„AirMaid® V“ ozono generatoriai gerokai sumažina (80-90%) riebalų sankaupas ištraukimo/išmetimo ortakiuose, suskaidydami riebalus ozono pagalba į vandens garus ir sausus mineralus, kurie daugiausia iškeliauja su oro srautu.

KVAPŲ SUMAŽINIMAS
Visi maisto ruošimo būdai išskiria dūmus ir jais susijusius kvapus, kurių dalelės praeina pro ortakius ir jų nesulaiko įprasti vėdinimo filtrai. Su „AirMaid®” šie kvapai gali būti gerokai sumažinti (net iki 96%), su sąlyga, kad oro srautas ištraukimo/išmetimo ortakiuose išbūna bent dvi sekundes, prieš iškeliaudamas iš patalpos.

BAKTERIJŲ KONTROLĖ
Bakterijų augimas ventiliacijos kanaluose – įprastas dalykas. „AirMaid®” efektyviai pašalina visų tipų bakterijas, taip sumažindami iki minimumo riziką, kad bakterijos pakliūs atgal į virtuvę per išmetimo ortakius.

PRIEŠGAISRINĖ APSAUGA IR DULKIŲ VALYMAS
Kadangi „AirMaid®” gerokai sumažina riebalų ir suodžių kiekį ištraukimo/išmetimo ortakiuose, gaisro rizika tampa minimali. Sutaupoma pingų, nes sumažėja ortakiams reikalingų valymų dažnis. Tuo pačiu prailgėja visos vėdinimo sistemos eksploatavimo laikotarpis.

APTARNAVIMAS
„AirMaid®” beveik nereikalauja priežiūros, tad virtuvės darbuotojų nereikia nei specialiai apmokyti nei trukdyti jų darbui kažkokia papildoma veikla.Nebent retsykiais perbraukti minkšta šluoste.

Be AirMaidSu AirMaid

< Atgal

Į viršų

2005 © UAB "NIT"
VilniusSavanorių pr. 151, LT-03150 Vilnius, LietuvaTel. (8 5) 27 28 552Faks. (8 5) 27 28 559El. paštas info@nit.lt
KaunasPramonės pr. 23, LT-51287 Kaunas, LietuvaTel. (8 37) 20 79 05Faks. (8 37) 20 79 06El. paštas kaunas@nit.lt
Kaliningradas236006, Moskovskij pr. 182, Kaliningrad, RusijaTel. (+740 12) 508 466Faks. (+740 12) 508 466El. paštas kaliningrad@nit.lt