ŠVOK GAMINTOJAI NAUJIENOS NAUDINGA KONTAKTAI
LT EN RU

PRODUKTAI IR PASLAUGOS

Vėdinimas
Oro kondicionavimas. Šaldymas
Automatika
Ventiliai ir pavaros
Drėkinimas
Sausinimas
Baseinų įranga
Šildymas
Filtrai ir filtravimo sistemos
Vietinio nutraukimo sistemos
Centriniai vakuuminiai siurbliai
Pirties garo generatoriai

NAUJIENOS

2017-02-01

Energetiškai efektyvios vėdinimo sistemos

Efektyvus vėdinimas užtikrina daug patogesnį gyvenimą ir saugo pastatą ir jo gyventojų sveikatą. Statant naują namą arba renovuojant senąjį, išmanioji ir energetiškai efektyvi „Vallox“ vėdinimo sistema garantuoja švarų ir gryną orą jūsų namuose.

„Vallox“ rekuperatoriai veikia tyliai ir nepastebimai ir užtikrina šviežią ir švarų patalpų orą. Kuo švaresniu oru kvėpuojame, tuo geriau jaučiamės ir esame energingesni. Bet kokiomis klimato sąlygomis „Vallox“ rekuperacinės sistemos veikia patikimai ištisus metus. Nuo šiol “Vallox” rekuperatoriams suteikiama 5-erių metų garantija!

Tinkamas vėdinimas yra svarbi investicija, užtikrinanti namo ir jo gyventojų sveikatą bei turinti įtakos pastato ilgaamžiškumui. Todėl svarbu, kokį vėdinimo sistemos sprendimą pasirinksite.

Vallox rekuperatoriai

Vėdinimas yra būtinas

Dažnai manoma, kad vėdinimas yra savaime suprantamas dalykas, tačiau tai didelė klaida. Dėl per mažo patalpose esančio deguonies kiekio atsiranda galvos skausmas, nuovargis ir kitos diskomfortą keliančios būsenos. Efektyvus vėdinimas užtikrina žemą anglies dioksido lygį. Vėdinant taip pat pašalinamos pastato konstrukcijos ir interjero apdailos dalelių išskiriamos medžiagos, kurias žmonės ne visada gali pajusti. Pakankamas vėdinimas taip pat neleidžia kauptis drėgmei, atsiradusiai naudojantis dušu, pirtimi, plaunant indus arba skalbiant drabužius ar tiesiog kvėpuojant.

Renovuojant šildymo sistemą pagerinama pastato izoliacija arba pakeičiami langai, taigi senoji vėdinimo sistema tampa nepakankamai efektyvi. Atnaujinta vėdinimo sistema saugo jūsų namus.

Vėdinimas šalina perteklinę pastato drėgmę

Du žmonės miegodami miegamajame per naktį išskiria 7,5–8 dl drėgmės. Ji turi būti pašalinta iš namo, nes jei santykinis drėgmės lygis namo viduje tampa per didelis, drėgmė pradeda kondensuotis ant šaltų langų arba ant išorinių sienų. Drėgnose medžiagose susidaro palankios sąlygos daugintis mikrobams ir augti pelėsiui. Todėl pagrindinė vėdinimo paskirtis yra drėgmės pertekliaus šalinimas iš namo.

Šilumos išlaikymas

Kai montuojant vadovaujamasi energiją taupančiais reikalavimais, kambario klimatui (t. y. oro temperatūra, šviežumas, skersvėjo nebuvimas, drėgmės lygis ir šilumos atgavimas iš ištraukiamo oro) suteikiamas prioritetas. Šilumos rekuperacinė sistema užtikrina minimalius šilumos nuostolius. Lauko oras patenka į kambarius nesukurdamas skersvėjo, nes šiluma atgaunama iš ištraukiamo oro (o šalčiausiomis žiemos dienomis – iš papildomo šildymo radiatoriaus). Šiltomis vasaros dienomis šilumos rekuperacinę sistemą galima apeiti. Esant ypač efektyviam šilumos regeneravimui iš ištraukiamo oro, šiluma lieka name.

Išmanioji sistema valdo oro kokybę

Puiki „Vallox“ vėdinimo sistema matuoja oro kokybę automatiškai ir nepertraukiamai tiekia švarų, filtruotą ir tinkamos temperatūros orą į namą.

Sistemos jutikliai matuoja CO2 ir drėgmės lygius. Jutikliai užtikrina, kad lygis išlieka nustatytose ribose. Vėdinimo efektyvumas automatiškai padidinamas, pvz., baigus praustis duše arba kai name yra daug žmonių. Drėgnos patalpos po naudojimo greitai išdžiūsta, o oras miegamajame išlieka šviežias net ir ryte. Efektyvumas automatiškai sumažinamas, kai vonios kambarys išdžiūvo arba namuose nieko nėra. Sistemai ne tik nereikia techninės priežiūros, bet ji dar ir taupo energiją.

Tai užtikrina gyventojų sveikatą ir tinkamą pastato konstrukcijų būklę. Automatinės vėdinimo sistemos gyvenimą daro dar malonesniu. “Vallox” rekuperatoriams suteikiama 5-erių metų garantija!

Rinkitės „Vallox“ ir kvėpuokite lengviau!


< Atgal

Į viršų

2005 © UAB "NIT"
VilniusSavanorių pr. 151, LT-03150 Vilnius, LietuvaTel. (8 5) 27 28 552Faks. (8 5) 27 28 559El. paštas info@nit.lt
KaunasPramonės pr. 23, LT-51287 Kaunas, LietuvaTel. (8 37) 20 79 05Faks. (8 37) 20 79 06El. paštas kaunas@nit.lt
Kaliningradas236006, Moskovskij pr. 182, Kaliningrad, RusijaTel. (+740 12) 508 466Faks. (+740 12) 508 466El. paštas kaliningrad@nit.lt