Gamintojas Vallox

Rekuperatoriai vienbučiams namams. Rekuperatoriai daugiabučiams. Rekuperatoriai mokykloms ir administracinėms patalpoms. Virtuviniai gaubtai. Oro paskirstymo sistema „Bluesky“.

Suomijoje „Vallox“ tobulina ir gamina vėdinimo sistemas jau daugiau kaip 40 metų. Suomija yra Šiaurės šalis su šaltu klimatu, todėl „Vallox“ savo veiklą orientavo į efektyvių šilumos rekuperacinių sistemų vystymą. Imonė apjungė aukštos kokybės vėdinimo technologiją, paprastą ir elegantišką dizainą bei nesudėtingą veikimą.

„Vallox“ pradžia siekia penktajį dešimtmetį, kai valstybės valdoma metalo pramonės įmonė „Valmet“ pradėjo gaminti ventiliatorius lentpjuvėms. 1965 m. „Valmet“ rinkoje pristatė ant stogo montuojamų ventiliatorių seriją, kurią taip pat buvo galima montuoti gyvenamosiose patalpose. Septintasis dešimtmetis buvo intensyvios migracijos į miestus laikotarpis, kai buvo vykdomos daugiaaukščių gyvenamųjų pastatų statybos ir montuojami oro ištraukimo ventiliatoriai. Vėliau ventiliatoriai buvo integruojami į virtuvinius gaubtus. 1971 m. „Valmet“ oro ištraukimo ventiliatorių gamyba perkelta į Loima. Dėl aštuntojo dešimtmečio energetinės krizės buvo persiorientuota į gyvenamųjų pastatų vėdinimo tobulinimą, o „Valmet“ rinkai pateikė oro šildymo sistemą, kuri išpopuliarėjo šeimoms pritaikytuose namuose. „Valmet“ Loimos gamykla buvo labai novatoriška, todėl 1980-ųjų pradžioje sukūrė pirmąją rekuperacinę vėdinimo sistemą, kuri tapo geriausiai parduodamu vėdinimo įrenginiu Suomijoje. Tačiau devintojo dešimtmecio pabaigoje „Valmet“ persiorientavo į popieriaus pramonę ir pardavė Loimos gamyklą. Įmonė buvo pervadinta į „Vallox“ (iš „Valmet Loimaa“).

„Vallox“, pardavę pramoninės vėdinimo sistemos operacijas Danijos įmonei, susikoncentravo į gyvenamųjų pastatų vėdinimo sistemų vystymą. Nuo devintojo dešimtmečio įmonė savo veiklą nukreipė į energetiškai efektyvių vėdinimo sistemų vystymą. Imonė pardavimo veiklą išplėtė pradėdama eksportuoti į užsienio rinkas. 2002 m. Vokietijos šeimos valdoma įmonė „TOP Air AG“ įsigijo didžiąją dalį imonės „Vallox“. Šiuo metu eksportas sudaro pusę visų imonės pardavimų.

Gamintojo puslapis

Katalogas