„Vallox“ rekuperatoriai – Jūsų geriausias komforto draudimas

2018 04 10

Vėdinimo sistemos, plokšteliniai rekuperatoriai, rekuperacinės sistemos, namams, patalpoms

Efektyvus vėdinimas užtikrina daug patogesnį gyvenimą ir saugo pastatą ir jo gyventojų sveikatą. Statant naują namą arba renovuojant senąjį, išmanioji ir energetiškai efektyvi „Vallox“ vėdinimo sistema garantuoja švarų ir gryną orą jūsų namuose.

„Vallox“ rekuperatoriai veikia tyliai ir nepastebimai ir užtikrina šviežią ir švarų patalpų orą. Kuo švaresniu oru kvėpuojame, tuo geriau jaučiamės ir esame energingesni. Bet kokiomis klimato sąlygomis „Vallox“ rekuperacinės sistemos veikia patikimai ištisus metus. Nuo šiol „Vallox“ rekuperatoriams suteikiama 5-erių metų garantija!

Tinkamas vėdinimas yra svarbi investicija, užtikrinanti namo ir jo gyventojų sveikatą bei turinti įtakos pastato ilgaamžiškumui. Todėl svarbu, kokį vėdinimo sistemos sprendimą pasirinksite.

vallox-rekuperatoriai-visiems-pastautu-tipams

Vėdinimas yra būtinas

Dažnai manoma, kad vėdinimas yra savaime suprantamas dalykas, tačiau tai didelė klaida. Dėl per mažo patalpose esančio deguonies kiekio atsiranda galvos skausmas, nuovargis ir kitos diskomfortą keliančios būsenos. Efektyvus vėdinimas užtikrina žemą anglies dioksido lygį. Vėdinant taip pat pašalinamos pastato konstrukcijos ir interjero apdailos dalelių išskiriamos medžiagos, kurias žmonės ne visada gali pajusti. Pakankamas vėdinimas taip pat neleidžia kauptis drėgmei, atsiradusiai naudojantis dušu, pirtimi, plaunant indus arba skalbiant drabužius ar tiesiog kvėpuojant.

Renovuojant šildymo sistemą pagerinama pastato izoliacija arba pakeičiami langai, taigi senoji vėdinimo sistema tampa nepakankamai efektyvi. Atnaujinta vėdinimo sistema saugo jūsų namus.

Vėdinimas šalina perteklinę pastato drėgmę

Du žmonės miegodami miegamajame per naktį išskiria 7,5–8 dl drėgmės. Ji turi būti pašalinta iš namo, nes jei santykinis drėgmės lygis namo viduje tampa per didelis, drėgmė pradeda kondensuotis ant šaltų langų arba ant išorinių sienų. Drėgnose medžiagose susidaro palankios sąlygos daugintis mikrobams ir augti pelėsiui. Todėl pagrindinė vėdinimo paskirtis yra drėgmės pertekliaus šalinimas iš namo.

Šilumos išlaikymas

Kai montuojant vadovaujamasi energiją taupančiais reikalavimais, kambario klimatui (t. y. oro temperatūra, šviežumas, skersvėjo nebuvimas, drėgmės lygis ir šilumos atgavimas iš ištraukiamo oro) suteikiamas prioritetas. Šilumos rekuperacinė sistema užtikrina minimalius šilumos nuostolius. Lauko oras patenka į kambarius nesukurdamas skersvėjo, nes šiluma atgaunama iš ištraukiamo oro (o šalčiausiomis žiemos dienomis – iš papildomo šildymo radiatoriaus). Šiltomis vasaros dienomis šilumos rekuperacinę sistemą galima apeiti. Esant ypač efektyviam šilumos regeneravimui iš ištraukiamo oro, šiluma lieka name.

aklase-ir-sertifikatai

Išmanioji sistema valdo oro kokybę

Geri „Vallox“ rekuperatoriai matuoja oro kokybę automatiškai ir nepertraukiamai tiekia švarų, filtruotą ir tinkamos temperatūros orą į namą.

Sistemos jutikliai matuoja CO2 ir drėgmės lygius. Jutikliai užtikrina, kad lygis išlieka nustatytose ribose. Vėdinimo efektyvumas automatiškai padidinamas, pvz., baigus praustis duše arba kai name yra daug žmonių. Drėgnos patalpos po naudojimo greitai išdžiūsta, o oras miegamajame išlieka šviežias net ir ryte. Efektyvumas automatiškai sumažinamas, kai vonios kambarys išdžiūvo arba namuose nieko nėra. Sistemai ne tik nereikia techninės priežiūros, bet ji dar ir taupo energiją.

Tai užtikrina gyventojų sveikatą ir tinkamą pastato konstrukcijų būklę. Automatinės vėdinimo sistemos gyvenimą daro dar malonesniu.Vallox“ rekuperatoriams suteikiama 5-erių metų garantija!

Rinkitės „Vallox“ ir kvėpuokite lengviau!