Apie mus

Mes esam teisingi patalpų mikroklimato specialistai: - profesionalūs ŠVOK inžinieriai, tikintys komfortiško mikroklimato nauda žmonėms. Tie, kas mus pažįsta, žino, kad esam super atsakingi už savo siūlomus sprendimus bei tiekiamus įrenginius. Niekada neatsisakom padėti, net jei kartais to negalim padaryti tuoj pat ar nebrangiai. Esame geras pasirinkimas, nes padarome daugiau nei iš mūsų tikimasi, nes tikime, tuo ką darome. Ir tai mums labai patinka - būti tokiais teisingais ir atsakingais.

Teisingi mikroklimato sprendimai

Ar įsivaizduojate, kokią įtaką Jums daro patalpų mikroklimatas, jei patalpose praleidžiate iki 90 % savo laiko? Ar žinote, kad tinkamai parinkta ir teisingai veikianti patalpų mikroklimato įranga gali tausoti ir puoselėti Jūsų sveikatą, savijautą kiekvieną dieną ir kiekvieną akimirką? Geras mikroklimatas tausoja ne tik Jūsų ir Jūsų artimųjų sveikatą, bet ir turimo turto vertę. Gali sumažinti darbuotojų sergamumą, užtikrinti vienodas, optimalias gamybos sąlygas, nepaisant sezono ar paros meto. Ar kada nors susimąstėte apie tai?

Daugiau komforto

Kadangi mes žinome kaip tai svarbu, patalpų mikroklimatu rūpinamės nuo pat 2002-ųjų, kai buvo įkurta įmonė „NIT“. Iš daugybės sudėtingų patalpų mikroklimato sistemų ir technologijų padedame išsirinkti tas, kurios užtikrina komfortišką atmosferą patalpose ištisus metus, nepaisant sezonų ir permainingų orų, kad Jūs gyventumėte ir Jūsų vaikai augtų sveikoje, malonioje aplinkoje. Nuo mikroklimato parametrų priklauso, kaip ilgai dirbantys žmonės išliks darbingi, jis įtakoja gamybos našumą ir produktų kokybę, kuriai gali pakenkti kintantis oro drėgnumas, temperatūros svyravimai, skersvėjai ir kt. Mes padėsime pasirinkti įrangą, kuri šildys, vėsins ar vėdins pagal Jūsų poreikius, taupiai naudos elektros energiją, mažins šiluminės energijos sąnaudas, padės išvengti techninių gamybos pauzių, ją stebėti ir valdyti galėsite nuotoliniu būdu, be to, ji jau dabar atitiks griežtesnius ateities aplinkosaugos reikalavimus. Juk mes visi gyvename viename pasaulyje, ar ne taip?

Daugiau užtikrintumo

Mums patinka bendrauti su žmonėmis, išgirsti, kas jiems rūpi, suprasti poreikius, išsiaiškinti, kokio sprendimo, kokios įrangos ir kam jie ieško, kokiu tikslų siekia. Visada svarbu, kokiam objektui bus naudojama įranga: gyvenamosios, komercinės ar pramoninės paskirties? Ar žinote, koks galvos skausmas gali kilti dėl netinkamai parinkto inžinierinio sprendimo? Ir sopės ne tik Jums!...
Mes padėsime parinkti ir patarsime, kaip teisingai naudoti Jums tinkamas mikroklimato sistemas, kurios apsaugos Jus nuo daugybės problemų, kurių galbūt nė nenumanote: per sauso oro, per didelės drėgmės, aplietų lubų, pelėsių, nepakankamo arba perteklinio švaistūniško šildymo, prasto oro kondicionavimo, per didelio triukšmo, nepatogaus įrangos valdymo ir pan. Suklydę galiausiai galite likti su sugadintu nekilnojamuoju turtu, ant plauko pakibusia karjera ir prarastomis ateities perspektyvomis. O juk norėjote gerai atlikti darbą, išspręsti problemą, sutaupyti pinigų ir suvaldyti projektą. Su mūsų tiekiama įranga ir technologijomis jausitės užtikrintai.

Daugiau ramybės

Jei kada nors mąstėte apie tai, kaip užtikrinti gerą mikroklimatą, jei kada patyrėte jausmą, kai nėra kuo kvėpuoti, kreipkitės į mus, teisingus ir daugybės klientų įvertintus vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo ir automatinių sistemų valdymo profesionalus. Mūsų konsultacijos taip pat bus naudingos, jeigu ieškote išmintingų patarimų, teisingų sprendimų ir gerų produktų. Pasirinkdami su mumis Jūs tikrai neapsiriksite.

Pirkdami Jums reikalingą įrangą iš vienų rankų, sutaupysite daug laiko, sveikatos ir pinigų, Mūsų milžiniškame produktų asortimente rasite viską, ko reikia – nuo mažų elementų iki didelių, technologiškai sudėtingų sistemų, nuo standartinių vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo ir automatikos produktų iki specializuotų ir unikalių (ŠVOK) technologijų.

Įrangai gaunate standartinę 2-jų metų garantiją, kurią pas mus galite prasitęsti iki 5-rių metų.

Klientams tiekiame visoje Europoje ir pasaulyje pripažintų gamintojų produktus, kuriais patys visada galime pasitikėt. Pavyzdžiui, „Aermec“, „Camfil“, „Condair“, „Dantherm“, „Euroclima“, „Heliotherm“, „Hoval“, „Flexit“, „Nylan“, „Nordmann“, „Regin“, „Trox“, „Vallox“ ir kiti žinomi prekių ženklai.

Gausite pagal galiojančius europinius normatyvus sertifikuotą įrangą, t.y su tikroviškais (nepagerintais) techniniais parametrais. O tai reiškia, kad ji veiks taip kaip ir tikėjotės.

Įrangą suderins ir paleis veikti profesionalūs NIT techninio serviso darbuotojai Jums patogiu metu. Numatytam ilgesniam periodui užsisakę mūsų tiekėjų įrangos techninį aptarnavimą išvengsite neplanuotų papildomų sąnaudų ir pakartotinų investicijų.