Apie mus

NIT TIEKĖJŲ ĮRANGĄ KASDIEN NAUDOJA IR YRA PATENKINTI 100 000 000 ŽMONIŲ!

Teisingi mikroklimato sprendimai

Ar įsivaizduojate, kokią įtaką Jums daro patalpų mikroklimatas, jei patalpose praleidžiate iki 90% savo laiko? Ar žinote, kad tinkamai parinkta ir teisingai veikianti patalpų mikroklimato įranga gali tausoti ir puoselėti Jūsų sveikatą? Kasdieninę savijautą? Gali saugoti ne tik Jūsų artimųjų sveikatą, bet ir turimo turto vertę? Gali sumažinti darbuotojų sergamumą? Gali užtikrinti vienodas, optimalias gamybos sąlygas, nepaisant besikeičiančio metų sezono ar dienos ir nakties ciklo įtakos? Ar kada susimąstėte apie tai?!

Daugiau užtikrintumo

Kadangi mes žinome, kadangi mums rūpi, kadangi mums ne vis vien nuo pat 2002-ųjų, kai įkurta įmonė „NIT“, todėl padedam žmonėms pasirinkti tarp daugybės sudėtingų patalpų mikroklimato sistemų ir technologijų, kad patalpose būtų komfortiška visus metus, nepaisant permainingų orų, kad Jūs ir Jūsų vaikai augtų sveikoje, malonioje aplinkoje, kad dirbantys kuo ilgiau išliktų darbingi, o gamintojai užsitikrintų kokybišką ir našią produktų gamybą, kurią neigiamai gali įtakoti kintanti oro drėgmė, temperatūros svyravimai, skersvėjai ir pan. Tuo pačiu sutaupytų elektros energijos, mažintų šiluminės energijos sąnaudas, retintų techninio aptarnavimo prastovas bei pasiektų, kad objekte sumontuota įranga jau dabar atitiktų griežtesnius ateities aplinkosaugos reikalavimus. Juk mes visi gyvename viename pasaulyje, ar taip?

Daugiau patogumo

Mums patinka bendrauti su žmonėmis. Išgirsti, kas Jiems rūpi. Suprasti, kokie jų poreikiai? Kokio sprendimo, kokios įrangos jie ieško? Kokiu tikslu? Kokiam objektui: gyvenamosios, komercinės ar pramoninės paskirties? Ar žinote, koks galvos skausmas gali kilti dėl netinkamo inžinierinio sprendimo? Ir ne tik Jums...
Dėl neteisingai parinktos ir eksploatuojamos sistemos? Pvz., dėl per sauso oro, per didelės drėgmės, aplietų lubų, supelijusių konstrukcijų... Nepakankamo šildymo ar oro kondicionavimo. Dėl brangaus, švaistūniško šildymo, dėl nepatogaus, nelankstaus įrangos valdymo? Dėl didelio triukšmo? Nekalbant apie sugadintą nekilnojamą turtą ir sumažintą jo vertę, apie „nuplaukusius“ pinigus, bet ir apie „pakibusią ant plauko“ karjerą, sugadintas perspektyvas... O juk tenorėjote gerai atlikti darbą. Išspręsti realią problemą. Sutaupyti pinigų. Suvaldyti projektą... Norėjote daugiau užtikrintumo... Didesnio patogumo... Daugiau laiko skirti sau.

Daugiau ramybės

Jei apie tai kada nors mąstėte, jei kada nors teko dėl to nukentėti, o gal tiesiog žvelgiate į ateitį ir bijote apsirikti, ieškote patarimų, teisingų sprendimų, gerų produktų, kreipkitės į mus, patyrusius ir daugybės klientų įvertintus vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo ir automatikos srities profesionalus.

Sutaupysite daug laiko, sveikatos ir pinigų, pirkdami Jums reikalingą įrangą iš vienų rankų. Milžiniškame produktų asortimente rasite viską, ko Jums reikia – nuo mažų elementų iki didelių, technologiškai sudėtingų sistemų, nuo standartinių vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo ir automatikos produktų iki specializuotų ir unikalių (ŠVOK) technologijų.

Įrangai gaunate standartinę 2-jų metų garantiją, kurią pas mus galite prasitęsti iki 5-rių metų.

Klientams tiekiame visoje Europoje ir pasaulyje pripažintų gamintojų produktus, kuriais patys visada galime pasitikėt. Pavyzdžiui, Aermec, Camfil, Condair, Dantherm, Euroclima, Heliotherm, Hoval, Flexit, Nylan, Nordmann, Regin, Trox, Vallox ir kt.

Gausite sertifikuotą pagal galiojančius europinius normatyvus įrangą, t.y reikalingą Jums įrangą su tikroviškais (nepagerintais) techniniais parametrais. O tai reiškia, kad ji veiks taip kaip ir planavote, kaip ir tikėjotės.

Jums patogiu metu įrangą suderins ir paleis profesionalus NIT techninis servisas. Užsisakę periodinį NIT tiekėjų įrangos techninį aptarnavimą norimam periodui, apsaugosite save nuo papildomų, neplanuotų sąnaudų ir pakartotinų investicijų.