Apie mus

Mes esam teisingi patalpų mikroklimato specialistai: - profesionalūs ŠVOK inžinieriai, tikintys komfortiško mikroklimato nauda žmonėms. Tie, kas mus pažįsta, žino, kad esam super atsakingi už savo siūlomus sprendimus bei tiekiamus įrenginius. Esam pasiruošę padėti, net jei kartais to negalim padaryti tuoj pat ar nebrangiai. Esame geras pasirinkimas, nes padarome daugiau nei iš mūsų tikimasi, nes tikime, tuo ką darome.

NIT – Naujos inžinerinės technologijos

2002 metais 3 entuziastingi profesionalūs ŠVOK srities inžinieriai įkūrė įmonę „NIT“. Nuo pat pradžių tikėta įdėja, kad galime sukurti naujovišką, modernią kompaniją, kuri tiektų į Lietuvą naujausias mikroklimato technologijas, tuo pačiu puoselėtų pagarbų požiūrį ne tik į klientus, kaip mūsų darbdavius, bet ir į darbuotojus. Toks požiūris atsispindėjo ir pasirinktame įmonės pavadinime „NIT“, kurios abreviatūroje buvo 3 žodžių „Naujos inžinerinės technologijos“ santrumpa.

2008 metais „Verslo žinių“ rengiamame smulkiojo ir vidutinio verslo „Gazelės“ konkurse „NIT“ buvo pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių bei gavo apdovanojimą “Gazelė 2007” kaip Vilniaus regiono lyderė, užėmusi 1-ąją vietą, o visos Lietuvos mastu 4-ąją. Panašius apdovanojimus gavome ir 2009 bei 2010 metais. Kuomet tapome žinomi, pripažinti ir atpažįstami, likome prie visiems priimtino trumpesnio pavadinimo „NIT“. Tuo pačiu atnaujinome logotipą ir visą firminį stilių. O su gausesniu kolektyvu persikėleme į naujas patalpas Vilniuje, Savanorių pr. 151.

Šiuo metu įmonėje dirba virš 30 profesionalų. Gausiausias specialistų komandas turi pardavimo inžinieriai ir techninis skyrius. Todėl galime greitai reaguoti ne tik į norinčius įsigyti „NIT“ tiekiamus produktus, bet ir į iškylančias technines problemas. Mes nebijome imtis sudėtingų užduočių. Mūsų žinios ir energija, super atsakingumas, teisingas požiūris ne tik suteikia mums didžiulio pasitikėjimo savimi, bet ir padeda išspręsti Jums iškylančias problemas, surasti jūsų poreikius tenkinančius sprendimus. Kartu galime kalnus nuversti!

Komfortiško mikroklimato nauda

Nuo mikroklimato parametrų priklauso, kaip ilgai dirbantys žmonės išliks darbingi, jis įtakoja gamybos našumą ir produktų kokybę, kuriai gali pakenkti kintantis oro drėgnumas, temperatūros svyravimai, skersvėjai ir kt. Mes padėsime pasirinkti įrangą, kuri šildys, vėsins ar vėdins pagal Jūsų poreikius, taupiai naudos elektros energiją, mažins šiluminės energijos sąnaudas, padės išvengti techninių gamybos pauzių. Įrangą stebėti ir valdyti galėsite nuotoliniu būdu, be to, ji jau dabar atitiks griežtesnius ateities aplinkosaugos reikalavimus.

Iš daugybės sudėtingų patalpų mikroklimato sistemų ir technologijų padedame išsirinkti tas, kurios užtikrina komfortišką atmosferą patalpose ištisus metus, nepaisant sezonų ir permainingų orų, kad Jūs gyventumėte ir Jūsų vaikai augtų sveikoje, malonioje aplinkoje. Juk mes visi gyvename viename pasaulyje, ar ne taip?

Mes patarsime, kaip teisingai naudoti Jums tinkamas mikroklimato sistemas, kurios apsaugos Jus nuo daugybės problemų, kurių galbūt nė nenumanote: per sauso oro, per didelės drėgmės, aplietų lubų, pelėsių, nepakankamo arba perteklinio, švaistūniško šildymo, prasto oro kondicionavimo, per didelio triukšmo, nepatogaus įrangos valdymo ir pan. Suklydę galiausiai galite likti su sugadintu nekilnojamuoju turtu, ant plauko pakibusia karjera… O juk tenorėjote gerai atlikti darbą, išspręsti problemą, sutaupyti pinigų ir suvaldyti projektą. Su „NIT“ tiekiama įranga ir technologijomis jausitės komfortiškai, saugiai ir užtikrintai.

Teisingi mikroklimato sprendimai

Gerai suprasdami vartotojų poreikius, antrą dešimtmetį bendradarbiaujame su labai gerai pasaulyje žinomais ir pirmaujančiais gamintojais. Pvz, „Aermec“ (Italija) kompanija jau 58 metus kuria, gamina ir vysto kondicionavimo/šaldymo įrangą, kurią sertifikuoja pagal Eurovent standartus, garantuojančius sąžiningus ir teisingus deklaruojamus techninius parametrus. Gausite pagal galiojančius europinius normatyvus sertifikuotą įrangą, t.y su tikroviškais (nepagerintais) techniniais parametrais. O tai reiškia, kad ji veiks taip kaip ir tikėjotės.

Arba, pvz., pirmaujanti pasaulinė oro filtrų ir švaraus oro technologijų gamintoja „Camfil“ (Švedija), kuri tiekia platų tvarių ir geriausių savo klasėje oro filtravimo gaminių spektrą bei paslaugas, užtikrindama ilgiausią eksploatavimo ciklą (angl. LCC-Life Cycle Cost), mažiausias veikimo ir priežiūros išlaidas, taip pat didžiausią įmanomą energijos vartojimo efektyvumą. Kompanija deklaruoja, kad jos gaminami aukštos klasės filtrai gali prisidėti sutaupant sistemos energijos sąnaudų, sumoje net iki 30%. O juk įprastinėmis sąlygomis energija sudaro 70% visos sistemos išlaidų per visą įrangos tarnavimo laikotarpį. Kai tuo tarpu filtras ir jo pakeitimas yra pati pigiausia gerinamos, atnaujinamos įrangos dalis.

Esame „Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacijos“ nariai, tad siekiame, kad Jus kuo daugiau sužinotumėte apie pačias pažangiausias ir aplinkai draugiškiausias technologijas.

Esame daugelio tiekėjų vieninteliai įgalioti atstovai Lietuvoje, tad galite gauti patraukliausią kainą ir geriausią servisą iš pirmų rankų.

Papildoma nauda

Įrangai suteikiame standartinę 2-jų metų garantiją, kurią pas mus galite prasitęsti iki 5-rių metų.

Įrangą suderins ir paleis veikti profesionalūs „NIT“ techninio serviso darbuotojai Jums patogiu metu. Numatytam ilgesniam periodui užsisakę mūsų tiekėjų įrangos techninį aptarnavimą išvengsite neplanuotų papildomų sąnaudų ir pakartotinų investicijų.

Ar tai svarbu? Ar svarbu, kad įranga veiktų taip kaip suplanuota? O gal patalpų mikroklimatą reguliuosime atidarinėdami langus, durys?.. Ar svarbu energijos ir kitų kaštų taupymas, įrangos patikimumas, kompaktiškumas ir tylumas, aplinkosauginiai reikalavimai? Ar svarbu turėti galimybę valdyti įrangą išmaniai nuotoliniu būdu? Mums atrodo, kad taip.

Nuolat rengiame mokymus ir seminarus, kuriuose aiškiname apie teisingo mikroklimato svarbą, supažindiname su naujausiomis moderniomis technologijomis, jų teikiama nauda šiuolaikiniam žmogui, 90 % savo laiko praleidžiančiam patalpose.

Mums patinka bendrauti su Jumis, išgirsti, kas Jums rūpi, suprasti poreikius, išsiaiškinti, kokio sprendimo, kokios įrangos ir kam ieškote, kokiu tikslų siekiate. Ar žinote, koks galvos skausmas gali kilti dėl netinkamai parinkto inžinierinio sprendimo? Kirs per kišenę ir sopės ne tik Jums!…

Ilgametė patirtis šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo rinkoje leidžia teigti, kad visų pastato techninių įrenginių sąveika gali pagerinti arba destabilizuoti sistemą. Todėl „NIT“ siūlo įvairius produktus įsigyti iš vieno šaltinio. Patalpų mikroklimato sistemos ir jų komponentai puikiai papildo vieni kitus. Tai lemia maksimalų energetinį efektyvumą, tuo pačiu iki minimumo sumažinant veiksmų koordinavimo pastangas projekto kūrimo ir realizavimo stadijose.

Ir ne tik. Pirkdami Jums reikalingą įrangą iš vienų rankų, sutaupysite daug laiko, sveikatos ir pinigų, Mūsų milžiniškame produktų asortimente rasite viską, ko reikia – nuo mažų elementų iki didelių, technologiškai sudėtingų sistemų, nuo standartinių vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo ir automatikos produktų iki specializuotų ir unikalių (ŠVOK) technologijų.

Mūsų internetinėje svetainėje galite surasti daug naudingos informacijos, bet greičiau ir paprasčiau yra susisiekti su mumis tel. +370 5 27 28 552 arba el. paštu: info@nit.lt ir „NIT“ profesionalai padės Jums gauti, tai ko trokštate.