Apie mus

Esame didžiausia specializuota įmonė Lietuvos ŠVOK rinkoje, galinti patiekti nuo mažų produktų iki didelių sistemų, nuo standartinių iki specifinių, sukomplektuotų pagal užsakovo poreikius, įrenginių, nuo tradicinių, jau įsitvirtinusių iki naujų, modernių, tvarių technologijų.

NIT – Naujos inžinerinės technologijos

2002 metais patyrę ir entuziastingi ŠVOK srities inžinieriai Vilniuje įkūrė įmonę „NIT“. Mus vedė idėja, kad rinkoje reikalinga nauja bendrovė, kuri tiektų į Lietuvą naujausias kokybiškas technologijas, padedančias realizuoti inžinerinius projektus ir užtikrinti komfortišką mikroklimatą įvairių pastatų ir inžinerinių statinių patalpose, ir tuo pačiu būtų vertinama už savo profesionalų požiūrį į klientui iškylančius sunkumus projekto kūrimo, įgyvendinimo bei aptarnavimo metu, už efektyvius jų sprendimo būdus, technologijas. atsakomybė atsispindėjo ir pasirinktame įmonės pavadinime „NIT“, kurios abreviatūrą sudarė 3 žodžių „Naujos inžinerinės technologijos“ santrumpa,

Naujos-inzinerines-technologijos2008 metais mūsų pastangos buvo įvertintos ir žiniasklaidoje. „NIT“ buvo pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių bei gavo apdovanojimą “Gazelė 2007” kaip Vilniaus regiono lyderė, užėmusi 1-ąją vietą, o visos Lietuvos mastu 4-ąją. Panašius apdovanojimus gavome ir 2009 bei 2010 metais. Kuomet tapome žinomi, pripažinti ir atpažįstami ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, likome prie visiems priimtino trumpesnio pavadinimo „NIT“.

Pradėję nuo 3 žmonių kolektyvo, metai iš metų atkakliai dirbome ir siekėme užsitarnauti patikimų tiekėjų, atsakingų profesionalų reputaciją. Didėjantis klientų srautas ir pasitikėjimas leido mums augti ir kaip specialistams, ŠVOK srities ekspertams ir kaip smulkaus bei vidutinio verslo atstovei, plėstis ir imtis didesnių, sudėtingesnių projektų. Patalpų mikroklimato ranga buvo tiekiama ne tik įvairaus dydžio komerciniams, pramoniniams objektams, bet ir valstybiniams, pvz. Lietuvos Respublikos Seimui, „Valstybės Žinių“ leidyklai, Nacionalinei Dailės Galerijai.

Aermec-fankoilai2010 metais persikraustėme į didesnes, naujas patalpas Savanorių prospekte, kuriose komfortinėmis sąlygomis darbuojasi daugiau nei 30 profesionalų. Apsilankykite pas mus, galėsite ne tik gauti nemokamą konsultaciją, bet ir apžiūrėti realiai veikiančią įrangą: „Flexit“, „Dantherm“ rekuperatorius, kasetinius „Aermec“ fankoilus ir šilumos siurblį, „HomEvap“ ir „Olimpia Splendid“ drėkintuvus, „TROX“ grotelių ir difuzorių pavyzdžius, „Fumex“ ištraukėjus. Patalpų priežiūrai naudojame vakuuminį dulkių siurblį ir „Sterilsystems“ oro sterilizatorius, kurie tapo itin aktualūs pastaruoju metu, siekiant veiksmingai dezinfekuoti patalpų orą be oro cirkuliacijos.

Oxycom-seminarasBendradarbiaudami su tiekėjais, periodiškai rengiame vidinius kolektyvo mokymus apie atnaujintus ŠVOK produktus, jų privalumus ir pritaikymo galimybes. Taip pat bent kartą į pusmetį surengiame aktualų seminarą projektuotojams ir montuotojams, pavyzdžiui, didelio dėmesio sulaukusiame seminare „Pramoninių ir komercinių pastatų vėsinimas 80 % mažesnėmis sąnaudomis“ buvo pristatytas didelių pastatų adiabatinio vėsinimo potencialas bei galimybė su „Precooll“ plokštėmis trečdaliu padidinti čilerio našumą ir tuo pačiu sutaupyti elektros energijos. O ši tema šiltėjant klimatui tampa vis aktualesnė, įvertinus šiuolaikinių pastatų sandarumą bei plačiai naudojamus stiklinius fasadus.

Nors produktai vizualiai gali atrodyti panašiai, bet juose gali būti svarbių technologinių skirtumų, apie kuriuos gali žinot tik patyrę specialistai. Ir kalbame ne tik apie dideles sistemas, bet ir apie mažus sistemų komponentus, pvz., oro filtrus. Įsigiję iš pažiūros kokybišką, bet nesertifikuotą filtrą, rizikuojate ne tik pakenkti savo sveikatai, bet ir sugadinti naudojamą įrangą, nekalbant apie didesnes energijos sąnaudas. Gi mūsų tiekiami aukštos klasės sertifikuoti „Camfil“ filtrai ne tik apsaugos nuo smulkiausių teršalų, bet ir prisidės sutaupant sistemos energijos sąnaudų, sumoje net iki 30 %. O juk įprastinėmis sąlygomis energija sudaro iki 70 % visos sistemos išlaidų per visą įrangos eksploatavimo laikotarpį. Kai tuo tarpu filtras ir jo pakeitimas yra pati mažiausiai kainuojanti atnaujinamos įrangos dalis.

difuzoriusŠiuo metu esame didžiausia specializuota įmonė Lietuvos ŠVOK rinkoje, galinti patiekti pastatų ir inžinerinių statinių patalpų vėdinimo, oro kondicionavimo, vėsinimo, šildymo, drėkinimo, sausinimo, oro filtravimo, oro dezinfekavimo ir sterilizavimo įrenginius ir sistemas, o taip pat automatikos ir armatūros prietaisus. (Plačiau apie produktus galite pasiskaityti čia). Dirbame su įvairaus dydžio ir sudėtingumo inžineriniais projektais ir galime patiekti nuo mažų komponentų iki didelių sistemų, nuo standartinių iki specifinių įrenginių, nuo tradicinių iki naujausių technologijų.

Mūsų inžinierių sukauptos žinios ir patirtis, atsakingumas padės parinkti iš daugybės patalpų mikroklimato sistemų ir technologijų būtent tas, kurios užtikrins komfortišką mikroklimatą patalpose ištisus metus, nepaisant sezonų ir permainingų orų. Juk nuo mikroklimato parametrų labai priklauso žmonių savijauta ir  jų turimo gerbūvio kokybė, darbuotojų darbingumas, gamybinių įrenginių ir ciklų našumas, gaminamo (o taip pat ir sandėliuojamo) produkto kokybė ir jo galiojimo laikas, kiek efektyviai ir ilgai bus eksploatuojama ŠVOK įranga, kiek švari ir higieniška išliks aplinka. Visiems šiems poreikiams (ir daugeliui kitų) gali pakenkti kintantis oro drėgnumas, temperatūros svyravimai, skersvėjai, perteklinė šiluma, tvankus, užterštas oras, susikaupusi elektrostatinė įtampa ir kt.

ventiliatoriaiMūsų patiekta ŠVOK įranga veikia automobilių elektronikos komponentų gamykloje „Hella“, medicinos pagalbos priemonių gamykloje „Hollister“, elektronikos komponentų gamykloje „Continental“, aukštųjų technologijų įmonėje „Thermo Fisher Scientific Baltics“, pieno produktų gamykloje „Rokiškio sūris“, biuro patalpų miestelyje „Technopolis“, šiuolaikinių biurų kvartale „S7“, administraciniuose pastatuose „ABB“, „Maxima“; „Rhenus logistics“ sandėliavimo patalpose, sveikatingumo ir poilsio komplekse „Grand Spa Lietuva“, viešbutyje – SPA „IDW Esperanza Resort“, „Litexpo“ parodų centre ir daugelyje kitų. (Apie mūsų atliktus projektus galite pasiskaityti čia.)

Ilgametė mūsų patirtis šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo rinkoje leidžia teigti, kad visų pastato techninių įrenginių sąveika gali pagerinti arba destabilizuoti sistemos veiklą. Mūsų tiekėjų tiekiamos patalpų mikroklimato sistemos ir jų komponentai puikiai papildo vieni kitus. Tai lemia maksimalų energetinį efektyvumą, tuo pačiu iki minimumo sumažinant veiksmų koordinavimo pastangas projekto kūrimo ir realizavimo stadijose.

Jau daug metų esame daugelio tiekėjų (plačiau apie gamintojus galite pasiskaityti čia) oficialūs įgalioti atstovai Lietuvoje, tad galite gauti tinkamiausią sprendimą ir įrangą už patrauklią kainą ir geriausią popardaviminį aptarnavimą ir servisą iš pirmų rankų.

Pirkdami patalpų mikroklimato sistemas ir komponentus iš mūsų, sėkmingai įgyvendinsite visus inžinerinius ŠVOK projektus, kad ir kurioje srityje jie būtų: pramoninėje, komercinėje ar buitinėje.

Mes esame patalpų mikroklimato specialistai: – ŠVOK inžinieriai, profesionalai, tikintys komfortiško mikroklimato nauda žmonėms, procesams, produktams ir įrenginiams. Dar daugiau. Tie, kas mus jau pažįsta, gali patvirtinti, kad esame labai atsakingi už savo siūlomus sprendimus bei tiekiamus įrenginius. Galite būti tikri, mes parinksime Jums tinkamiausią mikroklimato sprendimą ir įrangą.