Gamintojas Aermec

AERMEC S.P.A. Oro kondicionieriai (Split, Multisplit). Čileriai (Šaldymo sistemos). Daugiafunkciniai šilumos siurbliai. Universalūs fankoilai. Precizinės kontrolės oro kondicionieriai. Aušintuvės. Kondensatoriai.

Įmonės produktų asortimente daugiau nei 300 skirtingų gaminių, naudojamų gyvenamajame, komerciniame ir pramoniniame sektoriuose. Nuo fankoilų (ventiliatorinių konvektorių), su kuriais bendrovė ir prekės ženklas istoriškai siejami, iki oro kondicionierių, nuo sausintuvų iki šilumos susigrąžinimo įrenginių, nuo šiluminių konvektorių iki vėdinimo įrenginių, nuo vandeninių čilerių (šaldymo sistemų) iki centralizuotų sisteminių technologijų, kurių vėsinimo pajėgumai nuo 3 iki1600 kW, kiekvienas oro kondicionavimo poreikis „Aermec“ pasaulyje yra sėkmingai sprendžiamas standartiniais ir specializuotais produktais, kurių iš viso yra daugiau nei 10.000 konfigūracijų.

Gaminių kokybė (ISO 9001 ir EUROVENT) yra neatsiejama „AERMEC“ tiekimo grandinės dalis. Gamybos metu visi įrengimai yra kruopščiai prižiūrimi ir tikrinami ir tai leidžia užtikrinti patikimą įrengimų veikimą ilgą laiką.

Net 8 kalorimetrinės kameros leidžia tiksliai tikrinti visų produktų konfigūracijas, įskaitant bandymus kraštutinėmis temperatūrinėmis sąlygomis (nuo -15 °C iki 55 °C). Tarp šių laboratorijų yra ir šiuo metu didžiausia Europos oro kondicionavimo bandymų patalpa, akredituota atlikti Eurovent ir AHRI sertifikuotus bandymus su įrenginiais, kurių didžiausia galia yra 2 MW.

Gamintojo puslapis

Aermec sertifikatai

Eurovent
Eurovent
Fankoilas