Gamintojas Camfil

Kišeniniai oro filtrai. Rėminiai oro filtrai. Kompaktiniai oro filtrai. HEPA, ULPA oro filtrai. Aukštos temperatūros oro filtrai. Angliniai ir molekuliniai filtrai. Riebalų sulaikymo filtrai. Oro valytuvai ir filtravimo sistemos.

Įkurta Trosa, Švedija 1963 metais, Camfil – tai pasaulinė oro filtrų ir švaraus oro technologijų gamintoja.

Daugiau nei pusę amžiaus „Camfil“ padeda žmonėms kvėpuoti švaresniu oru. Kaip pirmaujantis aukščiausios kokybės švaraus oro sprendimų gamintojas, „Camfil“ tiekia komercines ir pramonines oro filtravimo ir oro taršos kontrolės sistemas, kurios pagerina darbuotojų ir įrangos našumą, mažina energijos sunaudojimą ir teikia naudos žmonių sveikatai ir aplinkai. Įmonė yra tvirtai įsitikinusi, kad geriausi sprendimai klientams yra ir geriausi mūsų planetos sprendimai. Štai kodėl kiekviename žingsnyje – nuo dizaino iki pristatymo ir viso gaminio gyvavimo ciklo, „Camfil“ atsižvelgia į tai, ką ji daro žmonėms ir mus supančiam pasauliui.

Šiuolaikinis požiūris į problemų sprendimą, modernus dizainas, tikslus procesų valdymas ir stiprus dėmesys klientams padeda įmonei išsaugoti daugiau, naudoti mažiau ir rasti geresnių būdų – kad visi galėtume lengviau kvėpuoti.

„Camfil“ buveinė yra Stokholme, Švedijoje. Kompanija turi 28 gamyklas, 6 mokslinių tyrimų ir plėtros centrus, vietines pardavimų atstovybes 26 šalyse ir 4 180 darbuotojų ir toliau auga.

Gamintojo puslapis