Gamintojas Casals

Stoginiai ventiliatoriai. Kanaliniai ventiliatoriai. Energetiškai efektyvūs ventiliatoriai. Sertifikuoti F400 ventilatoriai pavojingų zonų viduje. Sertifikuoti F300 ventilatoriai pavojingų zonų viduje. Sertifikuoti F400 ventilatoriai pavojingų zonų išorėje.

„Casals“ – viena seniausių gamyklų Europoje, įkurta 1881 metais pono Francesc Casals. Šiuo metu su daugiau kaip 125 metų patirtimi ši įmonė yra viena patikimiausių ir didžiausių gamintojų Europoje.

„Casals“ turi platų komercinių ir pramoninių ventiliatorių diapazoną, kurie kiekvienas yra testuojami ir išbandomi sertifikuotoje laboratorijoje. Šioje gamoje didžiausias yra sertifikuotų 400ºC/2h ventiliatorių asortimentas, kuris tuo pačiu yra vienas iš svarbiausių ir vertinamų produktų. Šalia profesionalios techninės komandos, pasirengusios išsklaidyti abejones, „Casals“ tiekia tinkamiausią produktą, kad būtų įgyvedinti klientų projektai ir patenkinti jų poreikiai.

Visi „Casals“ gaminami ventiliatoriai atitinka efektyvumo vertes pagal ERP direktyvą, įsigaliojusią nuo 2013 m. sausio 1 d. (pagal Europos standartą 327/2011 ventiliatoriams nuo 125W iki 500kW) ir yra pažymėti CE ženklu.

Gamintojo puslapis