Gamintojas Condair

Adiabatiniai oro drėkintuvai. Teniniai oro drėkintuvai. Elektrodiniai oro drėkintuvai. Dujiniai oro drėkintuvai. Oro drėkinimo sistemos ir priedai

Tinkamas drėgnumas yra lemiamas veiksnys įvairiose situacijose, patiriamose kasdieniame gyvenime – tiek verslo aplinkoje, tiek buityje. Drėgmės svarba yra tokia didelė, kad daugelyje šalių egzistuoja aiškios drėkinimo sistemų eksploatavimo ir priežiūros taisyklės. Yra moksliškai įrodyta, kad gerą savijautos jausmą galima pasiekti tik nedideliame drėgnumo diapazone nuo 40 iki 60%. Šias vertes išlaikyti diena iš dienos yra sunku. Štai kodėl „Condair“ tiekia platų įvairių drėkinimo sistemų diapazoną, užtikrinantį optimalų oro drėkinimą kiekvienoje situacijoje.

„Condair“ yra pirmaujantis drėkinimo technologijų gamintojas, kuris tiekia kompleksinius sprendimus drėkinimo ir garavimo vėsinimo srityse, įskaitant platų produktų ir paslaugų portfelį, patirtį ir žinias (know-how). Tai leidžia įmonei sukurti idealų patalpų klimatą, tuo pačiu išlaikant mažą energijos suvartojimą ir mažinant poveikį aplinkai. Šis holistinis požiūris tampa vis svarbesnis kasdien. „Condair“ didžiuojasi, kad jau yra pasirengę priimti šį iššūkį.

Šiandien „Condair“ su maždaug 700 darbuotojų turi gamyklas Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Kinijoje, 19 šalių atstovaujama pardavimo ir paslaugų atstovybių ir daugiau nei 50 distributorių visame pasaulyje.

Gamintojo puslapis