Gamintojas Dantherm

Baseinų vėdinimo sistemos su šilumos siurbliais ir drėgmės surinkėjais. Kondensaciniai oro sausintuvai. Baseinų sausintuvai. Mobilieji drėgmės surinkėjai. Mobilieji šildytuvai/vėsintuvai. Rekuperatoriai. Šilumos siurbliai lauko baseinams.

„Dantherm Group“ yra patalpų mikroklimato produktų ir sistemų tiekimo lyderis. Grupės įmonės daugiau nei 60 metų projektuoja ir gamina aukštos kokybės, energiją tausojančią įrangą, skirtą šildyti, aušinti, sausinti ir vėdinti įvairios paskirties patalpas.

Kiekvienais metais „Dantherm Group“ skiria didelius išteklius produktų kūrimui, kad išliktų pirmaujanti ir nuolat vysto, tobulina produktus prie besikeičiančių rinkos reikalavimų bei teisės aktų.

„Dantherm Group“ turi daugybę stiprių prekių ženklų, gerai įvertintų ir užėmusių stiprias pozicijas mobiliojo ryšio, baseinų, prekybos/pramonės ir gyvenamųjų namų rinkose.

„Dantherm Group“ klientai naudojasi išsamia gamintojo žinių baze, patirtimi ir žiniomis, kurias tarptautinė įmonė įgijo iš daugiau nei trijų milijonų klimato kontrolės produktų ir sprendimų, parduotų visame pasaulyje.

Daugiau nei du dešimtmečius „Dantherm“ tiekia mobiliuosius šildymo ir vėsinimo įrenginius karinėms ir humanitarinėms stovykloms. Šie „Dantherm“ produktai tenkina NATO standartus ir yra parduodami visame pasaulyje.

DANTHERM gaminių grupės: Baseinų vėdinimo sistemos su šilumos siurbliais ir drėgmės surinkėjais. Baseinų sausintuvai. Mobilieji drėgmės surinkėjai. Plokšteliniai rekuperatoriai. Mobilūs šildytuvai tentams. Mobilūs vėsintuvai tentams ir konteineriams.

Gamintojo puslapis