Gamintojas Dec International

„Dec International“ - Lanksčių produktų gamintojas! Įmonė tiekia lanksčius ortakius ir vėdinimo sistemų priedus iš gamybos ir prekybos padalinių Nyderlanduose didmenininkams ir platintojams visame pasaulyje. Inovatyvūs ir lankstūs. Aukštos kokybės produktai. Laminuoti ortakiai, sintetiniai ortakiai, izoliuoti ortakiai, lankstūs ortakiai. Triukšmo slopintuvai. Oro padavimo ir ištraukimo plafonai. Oro sklendės. Vėdinimo sistemų priedai.

Lanksčių produktų gamintojas!

„Dec International“ – pripažintas pirmaujantis gamintojas, kurio gaminiai yra gerai klientų vertinami, kuris siekia novatoriškų tikslų ir didžiuojasi savo lojaliais, entuziastingais darbuotojais. Kompanija tiekia lanksčius ortakius ir vėdinimo sistemų priedus iš gamybos ir prekybos padalinių Nyderlanduose didmenininkams ir platintojams visame pasaulyje.

Inovatyvūs ir lankstūs

„Dec International“ gerai žino ir supranta savo klientų poreikius, todėl tiekia jiems reikalingų produktų asortimentą. Esami produktai nuolat tobulinami, dažnai pasikonsultuojant su klientu. Nauji produktai yra kuriami siekiant optimizuoti sėkmingus mūsų klientų pardavimus.

Entuziastiški

„Dec“ produktus kuria entuziastingi darbuotojai, kurie vertina savo profesiją. Jie yra visiškai įsipareigoję organizacijai, kuriai būdingas daugiametis profesionalus bendradarbiavimas. „Dec International“ investuoja į darbuotojų žinias ir įgūdžius, kad jie galėtų ir toliau bendrauti ir palaikyti glaudų ryšį tiek su įmonės produktais, tiek su įmonės klientais. Kompanijai svarbiausia yra saugumas. Darbo vietos yra sukurtos taip, kad organizacija galėtu užtikrinti savo darbuotojams saugią darbo aplinką.

Aukštos kokybės produktai

„Dec International“ tiekia aukštos kokybės produktus. Kompanija ir jos gaminami produktai turi daug tarptautinių sertifikatų, kuriuos įsigijo, kad atitiktų skirtingus įstatymus ir taisykles. „Dec“ gaminių kokybę garantuoja daugiametis sertifikavimas pagal ISO9001: 2015.

Tvarumas

Savaime suprantama, „Dec International“ – sąmoninga ekologijos, gamtosaugos atžvilgiu, kaip ir atsispindi įmonės pavadinime “Dutch Environment Corporation”. Rūpindamasi apylinkėmis ir aplinka įmonė daugelį metų sąmoningai ir nesąmoningai prisidėjo prie tvarios gamybos ir verslo. Kompanija nuolat stebi ekonominius interesus, socialinę pažangą ir aplinkosaugą.

Gamintojo puslapis