Gamintojas Euroclima

Individualiems užsakovo poreikiams adaptuotos oro vėdinimo sistemos. Oro vėdinimo sistemos su šilumos rekuperacija, su adiabatiniu aušinimu. Kompaktiškos oro vėdinimo sistemos. Vėdinimo sistemos švarioms aplinkoms ir maisto pramonei.

Įkurta 1963 metais, „Euroclima“ yra pripažintas pagal užsakymą gaminamų oro vėdinimo ir kondicionavimo sistemų lyderis. Į rinką orientuota kompanija kuria, gamina ir tiekia aukštos kokybės oro ruošimo įrangą visoms sritims, pradedant nuo bazinio komforto ir sveikatos apsaugos užtikrinimo bei baigiant technologiniais pramonės procesais. Dizaino funkcionalumas ir techniškai pagrįsti sprendimai yra veikimo be problemų garantija.

„Euroclima“ yra kompanija, veikianti tarptautiniu mastu, kurios 5 gamyklos yra Italijoje, Austrijoje, Indijoje ir Jungtiniuose Arabų Emiratuose. Per pastaruosius 55 metus Euroclima patiekė virš 100.000 vėdinimo sistemų nuo 1.000 iki 600.000 m³/h galios visame pasaulyje.

Šiuolaikiniai gamybos metodai ir griežti bandymų bei tikrinimų kriterijai, pasirinkti detalių ir įrangos tiekėjai irodo, kad kokybė yra absoliutus „Euroclima“ prioritetas.

„Euroclima“ produktai: Individualiems užsakovo poreikiams adaptuotos oro vėdinimo sistemos. Didesnio efektyvumo oro vėdinimo sistemos su šilumos rekuperacija. Oro vėdinimo sistemos su adiabatiniu aušinimu. Kompaktiškos oro vėdinimo sistemos. Vėdinimo sistemos švarioms aplinkoms. Vėdinimo sistemos maisto pramonei. Fankoilai.

Gamintojo puslapis

Euroclima sertifikatai