Gamintojas Flexit

Rekuperatoriai gyvenamiesiems namams. Rekuperatoriai komerciniams pastatams. Mini rekuperatoriai. Buitiniai ventiliatoriai. Centrinės patalpų mikroklimato sistemos. Centriniai vakuuminiai siurbliai. Gartraukiai.

Norvegijos įmonė „FLEXIT“ – rekuperacinės vėdinimo įrangos gamybos pradininkai Europoje. „NIT“ – oficialus „Flexit“ atstovas ir serviso partneris Lietuvoje nuo 2002 m.

Užrašas: NIT- Flexit atstovas

„Flexit“ kuria, gamina, tobulina energiją taupančius produktus geresniam gyvenamųjų, komercinių pastatų vidaus mikroklimatui šalto klimato Šiaurės ir Baltijos šalyse.

Visi „Nordic“ serijos rekuperatoriai sertifikuoti „EUROVENT“. Tai reiškia, kad vėdinimo įrenginiai patikrinti nepriklausomose laboratorijose ir nustatyta, kad jų techniniai duomenys yra teisingi, nepagražinti, todėl klientas įsigys aukštos kokybės patikimą įrenginį, kuris veiks taip kaip gamintojas ir deklaruoja.

Visiems žmonėms – reikalingas švarus ir grynas oras. „Flexit“ siekia, kad sveikai patalpų aplinkai būtų skiriama daugiausia dėmesio.

šeima: mama, tėvas pakėlęs sūnų ant rankų

„NIT“ – oficialus „Flexit“ atstovas ir serviso partneris Lietuvoje nuo 2002 m., kuris gali pasiūlyti pilną rotorinių rekuperatorių gamą tiek gyvenamiesiems tiek komerciniams pastatams. Tai gaminiai, kurių prioritetas – kokybė ir patogus naudojimas. Tai gaminiai, tenkinantys reikliausių klientų poreikius, garantuodami švarų, gryną orą visus metus, net kai lauke šalta. Tai gerai izoliuoti ir tyliai veikiantys įrenginiai, kurie efektyviai vėdins pagal poreikį – reikiamas oro kiekis reikiamu metu. O valdyti juos galėsite per išmaniąją programėlę „Flexit GO“.

Gamintojo puslapis

Flexit sertifikatai

„EUROVENT“ sertifikatas