Gamintojas Flexit

Rekuperatoriai gyvenamiesiems namams. Rekuperatoriai komerciniams pastatams. Centrinės patalpų mikroklimato sistemos

Norvegijos įmonė FLEXIT rekuperacinės vėdinimo įrangos gamybos pradininkai Europoje. Jums galime pasiūlyti pilną gamą rotorinių įvairaus išpildymo rekuperatorių. Tai gaminiai turintys puikų kokybės ir kainos santykį.

Rotaciniai rekuperatoriai 300-700 m³/h. Efektyviai vėdina namus, butus, apartamentus. Pasižymi mažomis energijos sąnaudomis, tylumu, paprastu patogiu valdymu, minimalistišku skandinavišku dizainu.

Šaltame Šiaurės šalių klimate keliami griežti reikalavimai įrenginio eksploatavimui ir funkcionavimui šalčio metu. Rekuperatoriai „Nordic S2“, „Nordic S3“, „Nordic S4“ tenkina reikliausių klientų poreikius, garantuodami gyventojams švarų, gryną orą visus metus, sunaudojant mažai energijos.

Žemas SFP rodiklis (<1,5). Geram SFP būtinas ir efektyvus variklis ir efektyvus rotorius bei optimalus montavimas ventiliatoriaus korpuse ir įrenginyje. To rezultatas mažos energijos ąnaudos ir žemas SFP.

Didelis efektyvumas-mažas slėgio perkrytis. „Nordic“ rekuperatoriai optimizuoti taupyti energiją. Rotoriaus geomterija ir srautas užtikrina didžiausią galimą efektyvumą ir mažiausią slėgio kritimą, todėl pagerina SFP. Rotoriaus variklio energijos suvartojimas mažas – 3 W.

Tylus. Faktiškai betriukšmiai ventiliatoriai, optimalus oro srauto paskirstimas įrenginio viduje ir gera garso izoliacija lemia, kad rekuperatorius – labai tylus.

Efektyvu ir patikima ir šaltomis sąlygomis. Patentuota rotoriaus technologija užtikrina aukštą efektyvumą net ir šaltomis sąlygomis, o tai užtikrina aukštą metinį efektyvumą. Flexit rotaciniai rekuperatoriai – gerai izoliuoti ir buvo išbandyti ypač šaltomis sąlygomis SINTEF šaldymo laboratorijoje.

5 metų garantija

Gamintojo puslapis

Katalogas