Gamintojas Fumex

Vietinio nutraukimo sistemos laboratorijoms ir pramonei. Išmetamųjų dujų nutraukimo sistemos. Mobilūs dulkių ištraukimo įrengimai

Pasaulyje pirmaujantis gamintojas darbo aplinkos technologijų sektoriuje

Fumex yra ištraukėjų, ventiliatorių ir filtrų, naudojamų įvairiose srityse, specialistai. Pasitelkus šiuolaikinės technologijas ir dizainą gaminami moderniausi produktai geresnei darbo aplinkai. Distribucija per dukterines įmones JAV, Kinijoje ir Vokietijoje, taip pat per atstovus visame pasaulyje sudaro sąlygas nuolatiniam stabiliam augimui. Vertė klientui kuriama per aukštos kokybės produktus, tikslingą produktų vystymą, aukštą aptarnavimo lygį ir trumpus pristatymo terminus.

Rinkoje pirmaujantis produktų asortimentas

Fumex produktų, skirtų kenksmingų oro dujų ir dalelių pašalinimui, asortimentas – plačiausias rinkoje. Jame viskas – nuo ​​ištraukimo rankovių, skirtų pramoninei ir laboratorinei aplinkai, iki transporto priemonių išmetamųjų dujų ištraukėjų, ventiliatorių, valdymo blokų, filtrų ir dirbtuvių įrangos.

Aukštas serviso lygis ir trumpi pristatymo terminai

Svarbi pridėtinė vertė yra Fumex kokybė ir greitis teikiant servisą/techninį palaikymą ir pristatymą. Racionali produktų gamyba dažnai įgalina pasiūlyti trumpus pristatymo terminus. Šio aukšto lygio serviso raktas yra įmonės siekis būti tiek konkurencingiems tiek aukšto lygio kompetencija, užtikrinanti pagalbos techniniais klausimais kokybę.

FUMEX gaminių grupės:
Vietiniai ištraukėjai laboratorijoms, smulkiai, vidutinei ir stambiai pramonei. Transporto priemonių išmetamųjų dujų ištraukėjai servisuose. Nutraukimo gaubtai, filtrai, mobilieji filtrai, laikikliai, ventiliatoriai.

Gamintojo puslapis