Gamintojas Heliotherm

Aeroterminiai šilumos siurbliai (oras/vanduo). Geoterminiai šilumos siurbliai (gruntas/vanduo). Pramoniniai šilumos siurbliai.

Heliotherm – šilumos siurblių technologijos pradininkas ir iniciatorius.

Pasaulis pereina nuo iškastinio kuro prie švarios ir efektyvios energijos naudojimo. Pažangios šiuolaikinės bendrovės pagreitina šį procesą, pateikdami brandžias technologines alternatyvas, naudingas aplinkai ir ateities kartoms, o visų pirma, visiems tiems žmonėms, prisidedantiems prie tvarios ateities. Tvariame pasaulyje šildymas yra nepaprastai reikšmingas faktorius..

„Heliotherm“ – technologijų lyderis Europoje. Išties įspūdinga, kokie paklausūs yra „Heliotherm“ pramoniniai šilumos siurbliai šiomis dienomis ir, tikėtina, taip bus ir ateityje. Visoje Europoje įrengta daugiau nei 35 000 „Heliotherm“ šilumos siurblių. Naujausios ir pažangiausios jų technologijos veikia efektyviai, ekonomiškai ir patikimai. Kaip ir mūsų profesionalūs darbuotojai. Komandinė dvasia siekia vieno ir to paties!

Daugybė tarptautinių patentų ir apdovanojimų liudija „Heliotherm“ pirmaujančias pozicijas šilumos siurblių rinkoje. Tačiau didžiausias ir svarbiausias apdovanojimas yra klientų pasitenkinimas. To siekia ir daugiau nei 180 „Heliotherm“ distributorių.

Kviečiame visus, kurie nori išeiti iš nenuspėjamo iškastinio kuro pasaulio: persikelkite į nepriklausomybę su „Heliotherm“ šilumos siurbliu!

Gamintojo puslapis

Heliotherm sertifikatai