Gamintojas HomEvap

HomEvap drėkintuvas. HomEvap vėsintuvas. HomEvap drėkintuvas ir vėsintuvas viename. HomEvap tiesioginis drėkinimas.

„HomEvap“ yra socialiai įsipareigojusi Nijmegeno įmonė, kuri daugiausia dėmesio skiria patalpų mikroklimatui gerinti. Kompaniją 2015 metais įkūrė Bengt Cornelissen ir Judith van Dam. Su visa komanda esame įsipareigoję aptarnauti savo klientus, optimizuoti savo produktus ir kasdien kurti naujus produktus. Esame įsipareigoję, novatoriški ir ir siekiame bendradarbiauti su savo tiekėjais ir klientais. Vadovaujamės šūkiu: „Vienas eisi greičiau, kartu nueisi toliau“!

„HomEvap“ siekia būti prieinami kuo didesniam skaičiui klientų ir išspręsti jų skundus dėl per sauso oro ir (arba) patalpų šildymo. 

„HomEvap“ gamina drėkintuvus ir vėsintuvus namams ir nedidelėms komercinėms patalpoms, kurie:
• Apsaugo nuo nemalonių pojūčių: – nuo akių dilgčiojimo, nosies dirginimo, statinių elektros iškrovų.
• Padeda žmonėms, kurie kenčia nuo: – astmos, lėtinės obstrukcinės plaučių ligos (LOPL), kvėpavimo sutrikimų. Sumažina dulkes ir užtikrina komfortišką drėgmės lygį namuose.
• Apsaugo: meno dirbinius, medines grindys, muzikos instrumentus. Pastovus drėgmės lygis praplės šio vertingo turto eksploatavimo trukmę.
• Apsaugo namus nuo perkaitimo vasaros metu.

Įmonės gaminami kompaktiški oro drėkintuvai ir vėsintuvai buvo specialiai sukurti naudoti mažose erdvėse ir įvairiose aplinkose. Pagalvokite apie namus, butus, biurus, mažas sveikatos priežiūros įstaigas, vaikų priežiūros įstaigas ir mokyklas. Jūs atėjote į reikiamą vietą ir ieškote tinkamo sprendimo!

Gamintojo puslapis