Gamintojas Hoval

Stoginiai vėdinimo įrenginiai Roofvent su energijos rekuperacija aukštoms patalpoms. Stoginiai recirkuliaciniai įrenginiai TopVent aukštoms patalpoms.

HOVAL prekinis ženklas yra tarptautiniu mastu žinomas kaip vienas iš pirmaujančių tiekėjų patalpų klimato kontrolės sprendimuose. Daugiau nei 65 metų patirtis išugdė reikalingus gebėjimus ir nuolat papildomai motyvuoja kurti išskirtinius sprendimus ir techniškai pažangią įrangą. Įmonė pasiryžusi ir įsipareigojusi maksimizuoti energijos vartojimo efektyvumą, tuo prisidedant aplinkos apsaugos. HOVAL įsitvirtino kaip intelektualių šildymo ir vėdinimo sistemų tiekėjas-ekspertas, eksportuojantis į daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje.

HOVAL komfortinis vėdinimas

Didesnis komfortas ir didesnis energijos vartojimo efektyvumas tiek privačiuose būstuose tiek verslo patalpose: mūsų komfortinio vėdinimo produktai palaiko šviežią, švarų orą gyvenamosiose ir darbinėse vietose. Hoval naujoviška sistema šilumos ir drėgmės regeneravimu užtikrina sveiką patalpos mikroklimatą, tuo pačiu metu tausoja energijos išteklius ir prisideda prie geresnės aplinkosaugos.

HOVAL vidaus mikroklimato sistemos

Patalpų mikroklimato sistemos užtikrina aukščiausią oro kokybę ir ekonominį tinkamumą. HOVAL diegė decentralizuotas sistemas daugelį metų. Esmė yra naudoti kelių oro kondicionavimo vienetų, net ir skirtingų tipų, derinius, kurie gali būti valdomi atskirai arba kartu kaip viena sistema. Tai padeda HOVAL lanksčiai reaguoti į didelius reikalavimus šildymo, vėsinimo ir vėdinimo srityse.

HOVAL šilumos regeneravimas

Šilumos regeneravimas padeda efektyviai vartoti energiją. HOVAL siūlo du skirtingus šilumos atgavimo sprendimus: plokštelinius šilumokaičius ir rotacinius šilumokaičius.

Gamintojo puslapis