Gamintojas Nilan

Aukščiausios kokybės vėdinimo sistemos ir šilumos siurbliai.

„Nilan“ kuria ir gamina aukščiausios kokybės, energiją taupančius vėdinimo ir šilumos siurblių įrenginius, kurie yra naudingi aplinkai ir užtikrina sveiką vidaus klimatą ir mažą energijos suvartojimą.

Bendrovė buvo įkurta Danijoje 1974 m., tačiau jos veikla sparčiai plečiasi tarptautinėse rinkose. Šiandienai ŠVOK (angl. HVAC) rinka – pripažinusi įmonės įgūdžius ir įvertinusi produktus. Todėl „Nilan“ atstovaujama daugelyje Europos šalių ir toliau plečiasi.

„Nilan“ patalpų klimato sprendimų asortimentas apima platų ventiliacijos ir šilumos regeneravimo sistemų bei kompaktiškų įrenginių diapazoną, galinčių tiek vėdinti, tiek susigrąžinti šilumą, gaminti buitinį karštą vandenį, komfortiškai šildyti ir vėsinti, taip pat šildyti namus.

„Nilan“ patalpų klimato sprendimai komerciniams pastatams ir centralizuoti vėdinimo sprendimai plokštiems pastatams apima daugybę sričių nuo ventiliacijos ir šilumos regeneravimo sistemų iki pažangių kompleksinių sprendimų, kurie gali tiek vėdinti, tiek šilumą atgauti, gaminti buitinį karštą vandenį, komfortiškai vėsinti ir šildyti.

„Nilan“ įrenginiai turi pasyvaus namų (angl. Passive House) sertifikatus.

Gamintojo puslapis