Gamintojas Regin

Valdikliai, termostatai, drėgmėmačiai, davikliai, transmiteriai, detektoriai. Vožtuvai ir pavaros. Automatikos sistemų priedai ir komponentai.

Nuo pat „Regin“ įkūrimo 1947 metais, įmonė gamino ir vystė produktus bei sistemas, kurios palaiko aukštą patalpų komforto lygį. Šiandien „Regin“ – labai svarbus, įtakingas gamintojas su bene plačiausiu pastato automatizavimo produktų diapazonu HVAC rinkoje, kurio produktai yra paklausūs visame pasaulyje.

„Regin“ siekia būti tarp pirmųjų kliento pasirinkimų, kai kalbama apie sprendimus, kurie prisideda prie energijos suvartojimo mažinimo ir tvaraus vystymosi. Kasmet „Regin“ daug investuoja į ŠVOK produktų ir sistemų plėtrą.

Kuo „Regin“ – išskirtiniai?
Lyginant su daugeliu stambių bendrovių automatikos srityje, su „Regin“ labai lengva daryti biznį, nes įmonė išsiskiria lanksčiu požiūriu. Klientai, kurie pasirinko dirbti su „Regin“, vertina tai, kad jie gali pirkti jiems reikalingus produktus iš vieno tiekėjo. Jie taip pat labai vertina asmeninį ryšį pardavimo ir vėlesnio aptarnavimo proceso metu. Jau daugelį metų „Regin“ fokusuojasi, kad užtikrintų aukštą paslaugų lygį.

Partnerystė
Žinoma, „Regin“ patinka parduoti savo produktus, bet lygiai taip pat įmonei svarbu bendrauti ir suteikti paslaugas mūsų klientams. „Regin“ nori būti Jūsų tiesioginiu pasirinkimu, teikiančiu aukščiausios klasės paslaugas.

„Regin“ yra aukščiausios kokybės specializuotas visų inžinerinių procesų ir technologijų automatizavimo valdiklių ir jų komponentų bei komplektuojančių dalių gamintojas. Visi gaminiai yra gaminami pagal naujausius technologinius reikalavimus automatikos sistemoms. Tuo pačiu REGIN derina sudėtingą procesų valdymą ir instaliavimo, bei naudojimo paprastumą.

„Regin“ gaminių grupės: Skaitmeniniai laisvai programuojami valdikliai, specializuoti valdikliai vėdinimo, oro kondicionavimo ir šildymo sistemoms. Pastatų valdymo (BMS) sistemos. Elektrinės galios valdikliai. Termostatai, hidrostatai. Temperatūros, drėgmės, oro greičio ir CO2 jutikliai ir keitikliai. Oro, dujų ir skysčių slėgio jungikliai ir keitikliai. Ir kiti automatikos sistemų priedai ir komponentai.

„Regin“ AB, pagaminta Švedijoje.

Gamintojo puslapis