Gamintojas Sterilsystems

Oro dezinfekatoriai, oro ir paviršiaus dezinfekatoriai, cirkuliuojančio oro sterilizatoriai, aplinkos oro dezinfekatoriai, oro ir vandens dezinfekavimo sistemos, oro dezinfekavimo moduliai, sterilaus oro moduliai, UV-C technologija

Saulės šviesos galia įkvėpė kompaniją nustatyti naujus aukščiausių higienos standartų kriterijus – visiškai nenaudojant chemikalų. Jau daugiau nei 30 metų „STERILSYSTEMS GmbH“ yra viena iš pradininkių kuriant labai efektyvius UV-C prietaisus oro ir paviršiaus sterilizavimui, vandens dezinfekavimui ir kvapo neutralizavimui.

„STERILSYSTEMS“ yra viso pasaulio mastu veikianti UV-C įrangos tiekėja, kurios gaminami novatoriški UV-C produktai yra universalūs, taip pat  kaip ir jų pritaikymo sritys.  Kadangi UV-C sterilizavimo mechanizmas pagrįstas grynai fiziniu procesu, be chemikalų, be nuodingų mišinių ar besiformuojančio atsparumo, įrenginius galima labai plačiai panaudoti maisto ir prekybos pramonėje, vandens tiekimo, oro kondicionavimo ir vėdinimo technologijose, taip pat farmacijoje: laboratorijose ir ligoninėse ši technologija užtikrina puikią darbo vietos ir gamybos higieną ir tuo pačiu garantuoja tvarią kokybę.

Augantys klientų poreikiai skatina kompaniją toliau plėtoti savo produktus ir ieškoti naujų sprendimų. Įmonė nuolat stipriai orientuojasi į klientus ir produktų universalų funkcionalumą. „STERILSYSTEMS“ prioritetas yra aukščiausia kokybė – tiek konsultacijoms, tiek aukštos kokybės gaminiams gaminti. Šį kokybės ženklą patvirtina daugybė skirtingų panaudojimo sričių nuorodų: „STERILSYSTEMS“ vertinama kaip patikima UV-C dezinfekavimo sprendimų partnerė, kuri bendradarbiauja tiek su pirmaujančiomis tarptautinės pramonės įmonėmis, tiek su specializuotos gamybos įmonėmis.

Gamintojo puslapis