Gamintojas Trox

Difuzoriai. Šalčio sijos. Decentralizuotos sistemos. Oro reguliavimo sklendės. Išorės žaliuzės. Garso slopintuvai. Priešgaisrinės sklendės. Oro srauto valdymas. Laboratorijų ir švarių patalpų įranga.

„TROX“ yra lyderis kuriant, gaminant ir parduodant patalpų vėdinimo ir oro ruošimo komponentus, prietaisus ir sistemas. Skyrę ypatingą dėmesį moksliniams tyrimams TROX tapo inovacijų šioje srityje lyderiu.

Technologija žmonėms.

Pagrindinis matas – žmogus, o jo gerovė yra mūsų tikslas. Nuo pat įmonės įkūrimo 1951 m. tai buvo bendrovės moto priimant sprendimus.

Sistemos iš vienų rankų.

Visų pastato techninių įrenginių sąveika gali pagerinti arba destabilizuoti sistemą. Štai kodėl TROX siūlo viską iš vieno šaltinio. Vėdinimo įrenginiai ir jų komponentai puikiai papildo vieni kitus. Tai lemia maksimalų energetinį efektyvumą, tuo pačiu iki minimumo sumažinant veiksmų koordinavimo pastangas projekto kūrimo ir realizavimo stadijose.

Labai gera sistema kiekvienam pastatui.

Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais, TROX išvystė tikslias sistemas, kurios atsižvelgia į kiekvieno pastato atitinkamus kriterijus ir tenkina gyventojų poreikius. Šis glaudus bendradarbiavimas paskatino tvarius sprendimus, kurie padeda didinti žmonių gerovę ir apsaugoti gyvenimą bei mus supančią aplinką.

„TROX“  komponentų, prietaisų ir sistemų asortimentas: Oro paskirstymo įrenginiai; Decentralizuoto vėdinimo sistemos; Oras-vanduo sistemos; Oro reguliavimo sklendės, išorės žaliuzės; Garso slopintuvai; Priešgaisrinės sklendės; Oro srauto valdymo įtaisai; Laboratorijų ir švarių patalpų sistemos; Filtrai ir filtravimo sistemos; Ventiliatoriai;

Gamintojo puslapis