Dantherm priešpriešinių srautų rekuperatoriai

2013 02 05

Į patalpų mikroklimatą turi būti rimtai žvelgiama. Per pastaruosius 10-15 metų statybos reglamentų reikalavimai naujų namų energijos vartojimo srityje tapo labai griežti. Šiuolaikiniai namai dabar yra tokie sandarūs, kad jie turi būti kruopščiai vėdinami kiekvieną dieną. Pageidautina kelis kartus per dieną. Jei taip nėra, neužilgo pajusite kenksmingų namo dulkių erkučių ir pelėsių atsiradimą. Statinio konstrukcijoms iškils puvinio nustatymo pavojus.

Šiuolaikinės šeimos itin reiklios tiek interjero dizainui tiek patalpų klimatui. Kai kalbama apie įrangos veikimą ir sąnaudas, reikalavimai tikrai nemažesni. Montuotojai įvertins lengvą svorį, paprastą ryšį, lengvą ir tikslų oro kiekio nustatymą.

„Dantherm Air Handling“ namų vėdinimo rekuperatoriai „HC“ turi įmontuotus „RH“ jutiklius, kurie automatiškai koreguoja oro kiekį atsižvelgdami į santykinę oro drėgmę (RH) namuose. Tai reiškia, kad nereikia įrenginio prijungti prie išorinių jutiklių.

Siekdami įgyvendinti labai ambicingus tikslus naujos kartos namų vėdinimo įrangos diapazone, „Dantherm“ sukūrė naują šilumokaitį. Tai lengvas aliumininis priešpriešinių srautų šilumokaitis, užtikrinantis efektyvumo lygį iki 95%.

„Dantherm“ kryžminių srautų rekuperatoriai „HC“ yra įrengti su integruotu valdymoskydeliu, kur vartotojas gali pakoreguoti atskirus numatytuosius parametrus, pavyzdžiui, vėdinimo greičio rankinį arba automatinį valdymą ir rankinį šilumokaičio apvedimą/aušinimą.

„Dantherm Air Handling“ rekuperatoriai „HC“ yra sertifikuoti naudojimui pasyviuosiuose namuose PassivHaus Institut Darmstadte, (Vokietija). Be to, jie sertifikuoti Deutsches Institut für Bautechnik, Berlyne pagal standartą DIBt LÜ-A20 ir išbandyti pagal standarto EN 308 IGE reikalavimus Štutgarte (abiem atvejais – Vokietijoje). Tokiu būdu yra įrodyta, kad įrenginiai atitinka griežčiausius energijos vartojimo efektyvumo sandarumo, filtrų klasės, garso lygio, izoliacijos klasės, apsaugos nuo šalčio, saugos reikalavimus ir net daugiau.