„IntrCooll“ – Didelių pastatų vėsinimas 80 % mažesnėmis išlaidomis.

2018 12 18

Vėsinimo sistemos, oro vėsinimas, vėsinimo sprendimai, pramonei, didelėms erdvėms

Vėsinimo sistemos „IntrCooll“ didelius pramoninius ar komercinius pastatus paverčia efektyviai energiją vartojančiomis, produktyviomis ir sveikatą tausojančiomis erdvėmis.

JOKIŲ KOMPROMISŲ

Iki šiol nebuvo jokio nebrangaus būdo, kuris leistų komfortiškai atvėsinti ir vėdinti dideles patalpas pramoniniuose bei komerciniuose pastatuose. Šiltomis ir drėgnomis dienomis dažnai keliamas diskomfortas, sumažėja produktyvumas ir sudėtinga laikytis darbo vietai keliamų reikalavimų. Nuo šiol „IntrCooll“ pakeis viską.

GERESNĖ PATALPŲ ORO KOKYBĖ

„IntrCooll“ padeda sukurti tokią patalpų atmosferą, kuri skatina dirbti ir didina produktyvumą. Vėsus ir šviežias oras yra labai svarbus žmonių gerovei. Užtikrinti nuolatinį jo tiekimą yra pastatų savininkų ir operatorių pareiga, kurią apibrėžia etikos ir teisiniai reikalavimai. Nuo šiol „IntrCooll“ suteikia galimybę tai atlikti itin ekonomiškai.

Oxycom-vesinimo-sistemos-didelems-erdvems

NEBRANGU IR PELNINGA

Mažesnės investicijos ir 80 proc. mažesnės eksploatacinės išlaidos, palyginti su tradiciniais oro kondicionieriais, leidžia sutaupyti kur kas daugiau. Be to, „IntrCooll“ yra pirmasis ir vienintelis aplinką tausojantis sprendimas, leidžiantis sukurti ir išlaikyti sveiką bei komfortišką klimatą didžiulių pastatų viduje.

VĖSUS ORAS. KIEKVIENĄ DIENĄ. BET KOKIAM KLIMATUI

Karštose vietovėse kitoms technologijoms būna sudėtinga efektyviai užtikrinti tinkamą vėsinimą. „IntrCooll“ laužo visus standartus ir lengvai pučia vėsų orą, suvartodamas vos 10 proc. tradicinio oro kondicionieriaus suvartojamos energijos.

KITOKS

Nors jo veikimo principas pagrįstas itin galingu natūraliu vandens garinimu, „IntrCooll“ nėra paprastas garinamasis aušintuvas. Nors atrodytų paprasta tiesiog atkartoti Motiną Gamtą, tačiau padaryti, kad viskas veiktų dideliuose pastatuose ir įvairiomis klimato sąlygomis tikrai sudėtinga.

NAUJI STANDARTAI

Pasitelkdama dviejų etapų adiabatinį vėsinimą „Oxycom“ garinamojo vėsinimo technologiją perkelia į visiškai naują lygmenį. Nenutrūkstamas atšaldyto vandens srautas maksimaliai padidina aušinimo efektyvumą. Iki 7 °C (13 °F ) žemesnė temperatūra ir 50 proc. mažesnis drėgmės padidėjimas leidžia „IntrCooll“ palikti konkurentus kepti karštyje.

GARINIMAS SVARBUS

50 kWh elektros pagaminti reikia 1 m³ vandens ir didžiulio kiekio iškastinio kuro, o išgarinus 1 m³ vandens sukuriama 695 kWh vėsinimo galia. Bet kuri gyvavimo ciklo analizė parodys, kad „IntrCooll“ suvartojama mažiau vandens nei tradiciniuose oro kondicionieriuose, o CO2 išmetimas sumažinamas net 90 proc.

NUSTEBINOME?

Gamtos dėsniai ir toliau išlieka įkvėpimu žmogui. Vis dėlto pasaulyje vis dar plačiai naudojamos oro kondicionavimo sistemos, kuriose teka kenksmingi šaltnešiai, nuolat recirkuliuojamas vis tas pats oras, skatinamas pasaulinis atšilimas ir sukuriama didžiulė apkrova elektros tinklams.

Susisiekite su mumis adresu: Savanorių pr. 151, Vilnius; tel. +370 5 27 28 552, el. paštu: info@nit.lt. Galėsime pateikti visą reikalingą informaciją apie vėsinimo sistemas, jų kainą ir dominančių produktų funkcijas bei kitus aktualius parametrus.