Ištraukėjas reikliai darbo aplinkai

2023 07 24

Bendrovė „Fumex“ oficialiai pristato naują „FUMEX PSS“ – maistui saugią ištraukimo rankovę, skirtą pramonės šakoms, kurioms keliami griežti higienos reikalavimai.
lengva-istraukejo-prieziura
„PSS“ nuo pat pradžių buvo kuriama taip, kad atitiktų aukštus maisto ir farmacijos pramonės poreikius. Ir ji vis dar turi visiškai sandarų profilį, naudoja rūgštims atsparų nerūdijantį plieną ir yra surinkta iš kelių komponentų, todėl su ja lengva dirbti. Šioje naujoje versijoje papildomai prie jos pridėjome ir suderinamumą su ATEX, – sako Larsas Hedlundas, „Fumex“ technikos vadovas.

Maisto pramonės ir ATEX saugumo reikalavimus atitinkantis įrenginys

Suderinamas su ATEX direktyva „FUMEX PSS“ atitinka reikalavimus, keliamus 2 kategorijos įrangai, naudojamai dujų ir dulkių terpėse, ir tinkamas naudoti 1 ir 21 bei 2 ir 22 zonose. „FUMEX PSS“ taip pat turi maistiniam naudojimui sertifikuotą žarną ir nerūdijančio plieno dujinę spyruoklę.

-Išskirtinis maisto produktams skirtų medžiagų naudojimas kartu su ATEX, todėl ištraukėjas „PSS“ puikiai tinka pramonės šakoms ir laboratorijoms, kurioms keliami aukšti higienos reikalavimai. Be abejonės, tai vienas geriausių rinkoje esančių ekstraktorių, – sako Larsas Hedlundas.

Terminas „Food Grade“ reiškia medžiagas, naudojamas įvairių tipų įrangoje, skirtoje maisto ar su maistu susijusių produktų gamybai. Kad medžiagos būtų apibrėžtos kaip maisto klasės, jos turi būti netoksiškos ir saugios vartoti.

Vyras-pila-miltus-šalia dirbančio-ištraukėjo

Sumažinkite laiko gaišimą ir padidinkite efektyvumą

Antistatinėje žarnoje naudojama „FUMEX Q-MaiD“ – greito prijungimo sistema, kuri sukurta taip, kad „PSS“ būtų lengviausiai valoma ištraukimo svirtis savo rinkos segmente. Greitosios jungtys taip pat supaprastina ir pagreitina techninę priežiūrą, surinkimą, montavimą ir išmontavimą.

Fumex-Q-Maid-prijungimo-sistema

Išoriniai atraminiai laikykliai

Ištraukimo svirtis suprojektuota pagal pagrindinį „Fumex“ principą, kai naudojami išoriniai atraminiai laikykliai, dėl kurių susidaro mažiausias įmanomas slėgio kritimas ir kyla nedidelė užsikimšimo rizika.

Platus ilgių ir dydžių pasirinkimas

„PSS“ galima įsigyti 2/3/4 metrų ilgio ir Ø100/125/160/200 mm dydžio.

Susisiekite su mumis adresu: Savanorių pr. 151, Vilnius; tel. +370 5 27 28 552, el. paštu: info@nit.lt. Galėsime pateikti visą reikalingą informaciją apie atnaujintą ištraukėją „Fumex PSS“, jo kainą ir dominančias funkcijas bei kitus aktualius parametrus.