Pirmasis NIT webinaras

2020 09 30

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad įvyko pirmasis NIT organizuojamas NEMOKAMAS WEBINARAS tema: Kokią sistemą pasirinkti pastato vėsinimui: vandeninę ar freoninę?


NEMOKAMAS WEBINARAS įvyko 2020-09-29 d. 15 val.

Dėl aukštų energetinio efektyvumo ir griežtų aplinkosauginių reikalavimų šiuolaikiniai pastatai statomi vis sandaresni, o kadangi jų konstrukcijose naudojama daug stiklo, todėl pastatų vėsinimo klausimas tampa vis aktualesnis, ypač šiltuoju metu laiku, o žvelgiant į ateitį, taps dar svarbesniu.

Pastatų vėsinimui naudojamos skirtingos technologijos, bet šiuo metu ŠVOK (angl. HVAC) sistemų projektuotojai, inžinieriai, architektai ir pastatų savininkai dažniausiai renkasi tarp dviejų vyraujančių pastatų vėsinimo technologijų: vandeninės ir freoninės.

Tad šio nemokamo webinaro metu išsamiau apžvelgtos šios dvi technologijos, jų skirtumai, atsakyta į susidomėjusių klausytojų klausimus ir tikimės, kad tai padės Jums priimti tinkamus sprendimus, dėl kurių nesigailėsite ir po 20 metų.

Kviečiame Jūs į mūsų įmonę, jei norite išsamiau padiskutuoti šia tema, o norėdami pamatyti webinaro vaizdo įrašą, galite jį susirasti mūsų tinklalapio skiltyje „Patarimai“: Pastato vėsinimas: vanduo ar freonas?.