Kompaktiškas rotacinis rekuperatorius

2023 03 24

„Flexit“ (Norvegija) pristato naują rotacinį rekuperatorių KS3, kuris pakeis Flexit K2.1 modelį, o jo tiekimas prasidės 2023 m. balandžio mėn.

Rekuperatorius „Flexit Nordic KS3“, kurio darbinis diapazonas 90-144 m³/h, skirtas įrengti virtuvėje virš viryklės arba spintelėje, pavyzdžiui, prieškambaryje ar skalbykloje. Įrenginio gylis tik 318 mm, o aukštis 700 mm, įskaitant gartraukį. Dėl kompaktiškos konstrukcijos vėdinimo įrenginį galima įmontuoti tarp viršutinių spintelių ir paslėpti spintelės durelėmis, tiekiamomis virtuvės baldų gamintojo arba su „Flexit“ priekinių plokščių dizainais. Įrenginys gal būti tiekiamas su skirtingais kelių spalvų gartraukiais.

rekuperatorius- ks3-virtuveje

 

„Nordic KS3“ yra tyliai veikiantis rekuperatorius su labai efektyviu rotaciniu šilumokaičiu ir dideliu šilumos atgavimo efektyvumu bei mažai energijos suvartojančiais ventiliatoriais.

Standartiškai valdomas per „Flexit GO“ programėlę ir gali būti papildytas įvairiais priedais, belaidžiais ar laidiniais, pvz. drėgmės jutiklis, CO2 jutiklis ir kt. Automatika paruošta vietiniam poreikio valdymui.

„Nordic KS3“ privalumai:

• Įvairios talpinimo parinktis
• Galima pasirinkti įvairaus tipo Flexit gartraukius
• Įvairių spalvų priekinės plokštės dizainas ar integravimas su virtuvės spintelės durimis
• Energiją taupantis, kompaktiškas ir labai tylus
• Integruotas drėgmės jutiklis
• Valdymas per Flexit GO programėlę ir debesijos paslaugą arba valdymo pultelį
• Paprastas montavimas ir patogus aptarnavimas

Susisiekite su mumis adresu: Savanorių pr. 151, Vilnius; tel. +370 5 27 28 552, el. paštu: info@nit.lt. Galėsime pateikti visą reikalingą informaciją apie rotacinį rekuperatorių „Nordic KS3“, jo kainą ir dominančias funkcijas bei kitus aktualius parametrus.