Minkšta reguliavimo sklendė IFD

2017 07 12

Minkšta kamštinė sklendė „IFD“ skirta oro srauto reguliavimui ir triukšmo slopinimui. Slėgio kritimas reguliuojamas keičiant sklendės kamščių skaičių. Dėl specialios angų medžiagos ir dizaino, garso sklidimas bus mažas net ir esant dideliems slėgio nuostoliams.

Apvalių ortakių viduje įrengiama sklendė pagaminta iš minkšto elastingo plastiko putplasčio, pasižyminčio gerais garso slopinimo sugebėjimais. Slopintuve yra matavimo anga, kad koregavimas būtų greitesnis. Stabilus putplastis turi atvirą korinę struktūrą ir didelį tankį, todėl pasižymi neeiliniu gebėjimu sugerti garsą. Dėl šios priežasties dempferis veikia kaip paprastas slopintuvas. Patalpinant keletą vienas po kito slopintuvų į ortakį, garsas bus dar geriau nuslopinamas. Taip dažnai sprendžiamos girdimumo tarp patalpų problemos.

„IFD“ galima naudoti tiek su tiekiamo ir ištraukiamo oro vožtuvais.

Pritaikymo sritys:

• atskirų vėdinimo atšakų oro srauto balansavimui
• oro tiekimo sistemose
• oro ištraukimo sistemose
• oro kondicionavimo sistemose
• garso/triukšmo slopinimui
• garso/triukšmo sklidimui tarp kambarių

Montavimas

Sklendę neįtikėtinai lengva sumontuoti, todėl tai yra idealus pasirinkimas skirtas naudoti naujose bei esamose vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemose. Tiesiog įkiškite sklendę į ortakį iš kambario pusės. Nereikia jokių įrankių. Formuojama sklendė sandariai prisilies prie ortakio sienelės. Ši sklendė-slopintuvas gali būti lengvai valoma su dulkių siurbliu, ortakių valymo metu.