Moderni oro užuolaida mažoms įėjimų erdvėms

2023 10 16

Sonniger gaminama oro užuolaida „Guard One“ – tai kompaktiškas ir modernus įrenginys, skirtas apsaugoti pastatus nuo šilumos nuostolių, nukreipiant oro srautą per įėjimą, kad šaltas oras nepatektų į šildomą patalpą. Naujausių technologijų pagrindu sukurta oro užuolaida, garantuojanti efektyvumą ir patikimumą, kurios itin tylus veikimas užtikrina malonius pojūčius klientams ir darbuotojams.

Vasarą užuolaidas galima naudoti kaip vėsinimo įrenginius, neleidžiančius karštam orui ir teršalams patekti iš išorės. „Plug & Play“ tipo oro užuolaida „Guard One“ turi įmontuotą valdymą ir judesio jutiklį. Užuolaidoje yra trijų greičių variklis, visas greičio diapazonas pasiekiamas tik naudojant papildomą valdymą.

Modernus unikalus dizainas
Plug&Play – įmontuota automatika
Tylus darbas
Efektyvi užtvara

Oro užuolaida moderniame pastate


Kompaktiškas dydis, neįtikėtinas efektyvumas

„Guard One“ yra mažas įrenginys, kuriame slypi didelė galia. Tai siauriausia rinkoje esanti užuolaida, todėl ji puikiai tinka net pačiose siauriausiose erdvėse. Nepaisant kompaktiško dydžio, „Guard One“ užtikrina puikią apsaugą.

„Plug & Play“ įdiegta automatika

Oro užuolaida „Guard One“ yra pirmasis SONNIGER „Plug & Play” tipo įrenginys, turintis įmontuotą valdymą arba pasirinktinai valdomas išoriniu pulteliu. Be to, jis taupo energiją, todėl ne tik užtikrina komfortą, bet ir padeda sumažinti sąskaitas už energiją.

Naudojant „Guard One“ nereikia rūpintis sudėtingu montavimu. Tiesiog prijunkite jį prie maitinimo šaltinio naudodami į komplektą įeinantį kabelį. Dėl įmontuotų automatikos mygtukų paleisti užuolaidą – vienas malonumas.

Ultramodernus dizainas ir spalvos

Negalime pamiršti ir estetinių aspektų. Guard ONE – tai minimalizmo ir elegancijos derinys, puikiai derantis prie bet kokio interjero. Jis ne tik atlieka savo funkciją, bet ir suteikia žavesio bei elegancijos jūsų biurui, restoranui ar parduotuvei, nepriklausomai nuo to, kokį stilių mėgstate.

Judesio jutiklis – reaguoja į kiekvieną žingsnį

„Guard One“ oro uždangoje įrengtas pažangus judesio jutiklis. Dėl to ant durų nereikia montuoti papildomų valdiklių ar jutiklių. Visiška automatika įmontuota į įrenginį.

Jei ieškote oro uždangos, kurioje dera modernumas, efektyvumas ir paprastas naudojimas, „Guard One“ yra puikus pasirinkimas!

Susisiekite su mumis: tel. +370 5 27 28 552, el. paštu: info@nit.lt; mūsų adresas – Savanorių pr. 151, Vilnius. Galėsime pateikti visą reikalingą informaciją apie modernią ir kompaktišką oro užuolaidą „Guard One“, jo kainą ir dominančias funkcijas bei kitus aktualius parametrus.