„Nordic“ rekuperatoriai sertifikuoti „Eurovent“

2020 02 13

Galite pasitikėti „Flexit“ pateikiamais duomenimis

Nuo šiol visi „Flexit“ gaminami „Nordic“ serijos rekuperatoriai, kurie naudojami gyvenamųjų namų vėdinimui, yra sertifikuoti „EUROVENT“. Tai reiškia, kad visi „Nordic“ serijos vėdinimo įrenginių techniniai duomenys, yra patikrinti ir patvirtinti „EUROVENT“. Sertifikatas papildomai užtikrina jums kaip klientui, kad nurodyti duomenys atitinka tikrovę ir kad rekuperatoriai veikia geriausiai, kai to labiausiai reikia.

flexit-euroventlogo_web

„EUROVENT“ bandymus atlieka nepriklausomose laboratorijose

„EUROVENT“ sertifikatas yra patikima garantija ir kiekvienas klientas gali būti ramus, nes vėdinimo įrenginiai iš tikrųjų atitinka iškeltus reikalavimus. „EUROVENT“ naudoja nepriklausomas laboratorijas. Produktai yra tikrinami ir matuojami, siekiant patikrinti, ar gamintojų pateikta informacija apie vėdinimo įrenginius atitinka laboratorinius matavimus.

flexit-nordic-eurovent-sertifikatas

Pasitikėjimas visais aspektais – duomenys, kuriais galite pasitikėti

Norint sumažinti elektros energijos suvartojimą ir sumažinti poveikį aplinkai, reikia laikytis aukštų vėdinimo įrenginių standartų. Profesionalūs statybininkai, konsultantai, montuotojai ir vartotojai turi būti įsitikinę, kad vėdinimo sistema ir visas pastatas funkcionuoja taip, kaip numatyta. O pateikiama techninė informacija yra tiksli ir ja galima pasitikėti. „EUROVENT“ sertifikatas reiškia, kad jūs, kaip klientas gausite aukštos kokybės gaminį, kokį ir tikėjotės įsigyti ir kuris veiks kaip ir numatyta, pagal viešai deklaruojamus ir teisingus, nepagražintus techninius duomenys.

Nuo 2002 metų NIT įmonė yra FLEXIT gamintojo Oficialus atstovas ir Serviso partneris Lietuvoje.