Ozonatoriai „AirMaid® V“ – inovatyvus oro apdorojimas

2017 09 13

Ozonatorius, riebalų suskaidymas, kvapų sumažinimas, bakterijų kontrolė, priešgaisrinė apsauga, dulkių valymas, paprasta priežiūra

Ozonatorius „Airmaid V“ – šiuolaikinė riebalų ir kvapų valymo vėdinimo ortakiuose technologija. „AirMaid® V“ ozono generatoriai labiausiai naudojami restoranų ir pramoninėse virtuvėse, kur yra labai griežti reikalavimai riebalų ir kvapo eliminavimui. AirMaid įrenginyje yra naudojama unikali „Corona Glass Cell“ įranga, kuriai beveik nereikia priežiūros. Visiems „AirMaid®” produktams taikoma trijų metų garantija.

airmaid-vizualizacija


Ozono generatorių pagrindiniai privalumai

maziau-riebaluRiebalų sumažinimas

„AirMaid®” ozonatorius gerokai sumažina riebalų (80-90%) sankaupas ištraukimo/išmetimo ortakiuose, suskaidydami riebalus ozono pagalba į vandens garus ir sausus mineralus, kurie daugiausia iškeliauja su oro srautu.

kvapu-mazinimasKvapų sumažinimas

Visi maisto ruošimo būdai išskiria dūmus ir jais susijusius kvapus, kurių dalelės praeina pro ortakius ir jų nesulaiko įprasti vėdinimo filtrai. Su „AirMaid®” šie kvapai gali būti gerokai sumažinti (net iki 96%), su sąlyga, kad oro srautas ištraukimo/išmetimo ortakiuose išbūna bent dvi sekundes, prieš iškeliaudamas iš patalpos.

nera-bakteriju Bakterijų kontrolė

Bakterijų augimas ventiliacijos kanaluose – įprastas dalykas. „AirMaid®” efektyviai pašalina visų tipų bakterijas, taip sumažindami iki minimumo riziką, kad bakterijos pakliūs atgal į virtuvę per išmetimo ortakius.

pagerinta-priesgaisrine-apsaugaPriešgaisrinė apsauga ir dulkių valymas

Kadangi „AirMaid®” gerokai sumažina riebalų ir suodžių kiekį ištraukimo/išmetimo ortakiuose, gaisro rizika tampa minimali. Sutaupoma pingų, nes sumažėja ortakiams reikalingų valymų dažnis. Tuo pačiu prailgėja visos vėdinimo sistemos eksploatavimo laikotarpis.

mazesni-prieziuros-kastai Aptarnavimas

„AirMaid®” beveik nereikalauja priežiūros, tad virtuvės darbuotojų nereikia nei specialiai apmokyti nei trukdyti jų darbui kažkokia papildoma veikla. Nebent retsykiais perbraukti minkšta šluoste.