Patalpų valdiklis Regio RCX

2024 05 27

„Regio RCX“ yra išmanūs patalpų valdikliai su patraukliu aptakiu minimalistiniu šiuolaikišku dizainu, kuris suteikia galimybę sklandžiai įdiegti gaminį dizaino požiūriu svarbiose aplinkose.

Patalpu-valdiklis-vaizdas-is-priekio

 

Su integruotais matavimo jutikliais (temperatūros, drėgmės, CO2, LOJ ir PIR judėjimui) ir išmaniąja vartotojo sąsaja, kuri rodoma permatomais šviesos diodais, šis gaminys yra lengvai suprantamas ir patogus net ir nedažniems naudotojams. LED apšvietimą galima tiksliai sureguliuoti, kad būtų užtikrinta optimali vartotojo patirtis, užtikrinant aiškų ekrano matomumą net iš tolo patalpoje. Nakties metu ekranas gali būti visiškai išjungtas arba pritemdytas.

Naudodami poreikiais grindžiamą valdymą galite pasiekti optimalų komfortą ir kartu sumažinti energijos suvartojimą tvariuose ateities pastatuose. RCX patalpų valdiklis turi labai lanksčią programą montuotojui, kuris gali sukonfigūruoti beveik visas įmanomas patalpų programas, neturėdamas programavimo žinių. Jis taip pat patogus montuoti, nes nuimama apatinė plokštė su gnybtais. Gnybtai yra nuimami, kad būtų paprasčiau atlikti matavimus, reikalingus techninei priežiūrai.

Skirtingose patalpose ir zonose esančius valdiklius galima prijungti prie lauko magistralės, leidžiančios palaikyti ryšį su centrine SCADA sistema per RS485 (BACnet, Modbus arba EXOline). Patalpų valdiklis „Regio RCX“ taip pat lengvai integruojamas su mūsų pastatų valdymo sistema „Arrigo“, mūsų EXO sistemų asortimentu ir įvairiais jutikliais, kad būtų galima rasti visapusišką sprendimą. Autonominius „Regio“ valdiklius galima lengvai konfigūruoti konkrečiai programai naudojant „Regin:GO“ programėlę arba „Application Tool“ įrankį.

Susisiekite su mumis adresu: Savanorių pr. 151, Vilnius; tel. +370 5 27 28 552, el. paštu: info@nit.lt. Galėsime pateikti visą reikalingą informaciją apie Regin patalpų valdiklius, tarp jų ir „RCX“ kainą ir dominančias funkcijas bei kitus aktualius parametrus.