„Aermec“ įrangos parinkimo programa “Magellano”

2012 12 04

Oro kondicionavimo sektoriaus lyderis „Aermec“, siekdamas gerinti teikiamų paslaugų kokybę savo klientams, yra sukūręs programinę įrangą dokumentų paieškai ir produkto pasirinkimui

Ši parinkimo programa pavadinta garsaus portugalų tyrinėtojo ir navigatoriaus vardu Magellano.

Programa siūlo didžiulį dokumentų (montavimo ir vartotojo vadovai, produkto failai, techninės specifikacijos, priedų instrukcijas ir atitikties deklaracijas) pasirinkimą.

Labai intuityvi sąsaja programoje „Magellano“ užtikrina greitą reikalingų dokumentų paiešką. Dažniausi veiksmai yra: dokumentų paieška, spausdinimas, teksto paieška, siuntimas e-mailu ir daugelis kitų. Sistema yra optimizuota naudojimui su Adobe Acrobat su 7,0 arba vėlesne versija.

Produkto pasirinkimas

magellano programos produktaiVienas „Magellano“ programos pagrindiniu privalumų yra pagalba pasirenkant „Aermec“ gaminamus produktus. Ši funkcija leidžia viso sektoriaus subjektams patikrinti tam tikro modelio veiklos parametrus arba greitai ir supaprastintai atlikti atranką. Kiekvienoje serijoje yra automatinis reikiamų modelio  dimensijų nustatymas, t.y. programa gali būti paprašyta ieškoti archyve įrenginio arčiausiai reikalaujamų darbo parametrų. Po peržiūros režimo ekrane gauta atranka gali būti įrašyta, atspausdinta arba išsiųsta elektroniniu paštu.

„Magellano“ programinė įranga buvo sukurta pačių „Aermec“ dirbančių techninio personalo žmonių, kurie toliau taip pat rūpinasi technine parama ir informacijos atnaujinimu. Sąsaja buvo suderinta su populiariausiomis programomis (web navigacijos stilius, kortelių naudojimas), todėl vartotojai iš karto ir labai paprastai gali naudoti dokumentų paieškos ir pasirinktų duomenų sistemą. „Magellano“ veiklos aplinka – NET Framework – užtikrina moderniausią programavimą ir įspūdingą veiklos stabilumą.

Iš „Magellano“ programoje padaromų pasirinkimų automatinių atnaujinimų aktyvavimas yra neabejotinai viena iš labiausiai vertinamų savybių . Toks funkcionalumas reiškia, kad vartotojai gali patikrinti naujausių dokumentų ar naujausios programinės įrangos versijos prieinamumą. Reikalingas tik interneto ryšys.

Nauji produktai ir nauja išvaizdi grafika

„Magellano“ programinės įranga buvo išleista 2011 metų kovo pabaigoje. „Magellano“ yra pagrindinė programa technikams, projektavimo inžinieriams ir architektams, kurie savo klientų poreikiams patenkinti kas dieną naudoja „Aermec“ produktus, užtikrinančius ne tik komfortą, bet taip pat ir energijos taupymą.

2011 programos leidimas buvo naujas grafikos ir turinio prasme. Integruota su nauju produktų katalogu, ji patogesnė, garantuotai prieinamesnė ir tinkamesnė naudoti pagal naujausias programavimo tendencijas. Septynios kalbos, įskaitant rusų, lenkų, olandų, praplėtė programinės įrangos naudojimą naujiems distributoriams. Sąsaja yra labai intuityvi, todėl dokumentas parenkamas dar lengviau.

Siekiant naudoti „Magellano“, viskas, ko jums reikia yra asmeninis kompiuteris su Windows operacine sistema. „Magellano“ yra nemokamai prieinama po registracijos paramos skyriuje, arba per vieną iš 59 „Aermec“ atstovybių, esančių visoje Italijoje ar užsienio distributorių biuruose.