Rekuperatoriai Nordic su drėgmės jutikliu

2023 12 11

Perteklinė drėgmė neigiamai veikia namus. Oro drėgmė kinta priklausomai nuo sezono ir temperatūros, todėl sunku nustatyti ribinę drėgmės kiekio vertę. „Flexit“ supaprastino tai savo klientams ir dabar visus gyvenamosios paskirties „Nordic“ serijos rekuperatorius tiekia su įmontuotu drėgmės jutikliu, o tai reiškia, kad galutinis vartotojas savo naujajame vėdinimo įrenginyje turi standartinį, integruotą, pagal poreikį veikiantį valdymą.

ranka-nuvalo-dregme-nuo-veidrodzio

Vėdinimo įrenginyje esantis drėgmės jutiklis matuoja vidutinę drėgmės vertę iš visų namuose esančių ištraukiamo oro difuzorių. Įprastai reguliuojama pagal fiksuotas ribines vertes, tačiau „Flexit“ drėgmės jutiklis reaguoja į nedidelius ir greitus drėgmės pokyčius naudodamas išmanųjį algoritmą.

Atkreipkite dėmesį! Funkcija išjungta kaip gamyklinė nuostata, tačiau ją galima lengvai suaktyvinti naudojant „Flexit GO“ programėlę arba valdymo pultą „NordicPanel“.

Nordic-su-dregmes-jutikliu

Įntegruota drėgmės kontrolė suteikia šiuos privalumus:

  • Nereikia nustatinėti absoliučias ribines drėgmės vertes
  • Funkcija veikia nepriklausomai nuo kintančios drėgmės visų sezonų metu
  • Išvengiame galimos rizikos pasiekti kritines, per dideles drėgmės vertes
  • Įjungus įrenginį, paleidžiama oro sausinimo funkcija ir ji veikia tol, kol drėgmės lygis mažėja. Pasiekus saugų drėgmės lygį, rekuperatorius grįžta į normalią veikimo funkciją.

Nuo 2002 metų NIT įmonė yra FLEXIT gamintojo Oficialus atstovas ir Serviso partneris Lietuvoje.