Rotacinių rekuperatorių UNI funkcionalumas

2013 05 11

Subalansuotas namų vėdinimas tapo įprastu standartu. Nauji rekuperatorių naudotojai nori paprastai valdomų produktų, o tuo pačiu, kad įrengimas turi būti kuo paprastesnis ir kaip įmanoma saugesnis, o techninė priežiūra kuo paprastesnė.  Šaltas Skandinavijos bei Baltijos šalių klimatas kelia didesnius reikalavimus įrangos valdymui ir funkcionavimui šaltuoju periodu. „Flexit“ rekuperatoriai UNI 2, UNI 3 ir UNI 4 buvo sukurti siekiant patenkinti visus šiuos reikalavimus, garantuojant vartotojams šviežią filtruotą orą kartu efektyviai vartojant energiją – ištisus metus, nepaisant temperatūrinių svyravimų.

Rotaciniai rekuperatoriai UNI – kokybiški ir kartu paprasti naudoti. 

Lengva įdiegti

Rekuperatoriaus laikyklisMontavimo ant sienos tvirtinimo rėmelis turi guminį amortizatorių, kuris sumažina vibracijos perdavimą sienai.

Greitas atidarymo mechanizmas

Durelės – su išradingu uždarymo mechanizmu. Jos atidaromos vienu judesiu. Apatinių vyrių dėka durelės lengvai atlenkiamos ir kai būtina, išimamos.

Virtuvės gaubto pajungimasVirtuvės gaubto išorinis pajungimas

Išorinis virtuvės gaubtas gali būti prijungtas prie rekuperatoriaus atskiru ortakiu, tokio pačio dydžio kaip ir visos sistemos ortakiai. Maisto ruošimo metu iš virtuvės ištraukiamas oras paduodamas į rotacinį šilumokaitį. Virtuvės gaubtas tiekiamas atskirai ir įrengiamas ant sienos. Galimas išskirtinių gaubtų, aptakių linijų, integruotų gaubtų ir korpusų modelių pasirinkimas. 

Riebalų filtras virtuvės gaubte sugeria maisto ruošimo metu išskiriamus riebalus ir kvapus. Riebalų filtras turi būti reguliariai valomas ir gali būti dedamas į indaplovę.

Apsauga nuo kondensacijos

Siekiant išvengti rasojimo, ypač svarbu izoliuoti lauko ir ištraukiamo oro ortakius ir plastikines movas nukreipti žemyn į įrenginį. Ortakio izoliacija turi būti pradėta nuo pat polistirolo aplink angą ir užspausta užveržėju.

Filtro pakeitimasLengva pakeisti filtrą

Tiekiamo ir ištraukiamo oro filtrai (F7 klasės) su dideliu filtravimo laipsniu užtikrina, kad į patalpas patektų švarus oras. Filtrai taip pat užtikrina, kad rekuperatorių vidus lieka švarus. Būtina reguliariai keisti filtrus ir valyti ventiliatorių, tuo užtikrinant optimalią rekuperatoriaus veiklą.

Pajungimo variantaiPajungimo galimybės

Flexit UNI3 ir UNI4 yra universalūs, lanksčių pritaikymo galimybių rekuperatoriai su keletu ortakio prijungimo variantų. Įrenginiai gali būti montuojami ant sienos arba ant grindų – horizontaliai arba į šoną. Jie gali būti įrengti šaltoje zonoje, pvz., palėpėje. Gali būti prijungtas atskiras virtuvės gaubtas.

Šoninis montavimas

Įrenignys gali būti sumontuotas ant šono. Šiuo atveju durys atsidaro lanksto pusėje (UNI3/4). 

Montavimas mansardoje, UNI4

Rekuperatoriaus UNI4 galinį dangtį galima nuimti, todėl įrengimo plotis neviršija mansardos laiptų minimalus ploto (484 mm).

Lankstus ortakio prijungimas

Išorės ir ištraukiamo oro ortakių prijungimas, jei pageidaujama, gali būti perkeltas į įrengimo apačią, pakeičiant nipelius ir dangtelius (UNI3/4).

Nuo 2002 metų NIT įmonė yra FLEXIT gamintojo Oficialus atstovas ir Serviso partneris Lietuvoje.