Šilumos siurbliai lauko baseinams

2022 04 14

Dantherm (Danija) pristato naujuosius šilumos siurblius HPP-i, pritaikytus efektyviai, operatyviai ir tvariai šildyti nedidelius bei vidutinius vidaus ir lauko baseinus.

Dantherm-silumos-siurbliai-baseinams

Nuo pavasario vidurio, kai sparčiau šyla oras, žmonėms, turintiems lauko baseinus, norisi kuo greičiau atidaryti maudymosi sezoną. Dantherm tiekiami šilumos siurbliai pasižymi didele šildymo galia esant žemai temperatūrai, todėl labai tinka greitam, operatyviam baseino vandens šildymui nuo pat sezono pradžios.

Su inverterine šilumos siurblio technologija jie yra ypač efektyvūs, todėl vertinami kaip ekologiškas, aplinkosaugai draugiškas ir kartu ekonomiškas, praktiškas pasirinkimas. Be to, šiuos Dantherm šilumos siurblius lengva sumontuoti, o modelių diapazonas pritaikytas skirtingų dydžių baseinams.

Šie Dantherm įrenginiai yra sandėliuojami ir juos užsisakius neteks ilgai laukti.

Dantherm šilumos siurblių asortimentas pritaikytas tvariai ir operatyviai šildyti mažo ir vidutinio dydžio vidaus ir lauko baseinus. Efektyviai veikia net prie -10°C temperatūros, todėl yra puikus baseino mikroklimato reguliavimo sprendimas, kuris minimaliomis sąnaudomis palaiko reikiamą temperatūrą judriuose pramogų parkuose, raminančiuose SPA centruose, privačiuose baseinuose ir kt.

Daugiau apie naujuosius baseinų šilumos siurblius HPP-i galite sužinoti čia.

Daugiau apie naujuosius baseinų šilumos siurblius HPP-iw galite sužinoti čia.