Filtrų rekomendacijos

Filtrai visuomeniniuose pastatuose

Gero filtravimo poreikis tampa vis akivaizdesnis dauguma žmonių visame pasaulyje. Juk visi žmonės iš esmės geriau veikia švariame ore ir sveikame patalpų mikroklimate.

Nurodyti filtrų tipai, kurie gali būti panaudoti visuomeniniuose pastatuose

Tyrimai rodo, kad aukšto efektyvumo filtrai efektyviai sumažina problemas, kurias jautriems žmonėms gali sukelti smulkios dalelės.

Kai lauko oras patenka į vėdinimo sistemą, tarša dūmų, dulkių ir žiedadulkių forma nusės ventiliatoriuose, šildytuvuose ir ortakiuose. Jei oro filtrai neapsaugo kaip turėtų, tuomet oro srautas į sistemą gerokai sumažės ir tiekiamo bei šalinamo oro balansas išsikreips.

Naudojami vėdinimo įrangoje „Camfil” filtrai apsaugo nuo ore esančių dalelių, net mažinant oro srauto apimtis šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo (lt. ŠVOK, angl. HVAC) sistemose. Šie oro filtrai per visą savo eksploatavimo laikotarpį palaiko oro apdorojimo sistemų švarą, todėl jos gali veikti atitinkamai pagal parinktus projektinius parametrus.

Šitie patys filtrai taip pat padeda palaikyti ir apsaugoti žmonių sveikatą bei gerą savijautą.

Filtrų tipai visuomeniniams pastatams

Labiausiai energiją taupantys „Camfil” filtrai rinkoje padeda pastatų ir patalpų savininkams, siekiantiems sumažinti jų vėdinimo įrenginių energijos suvartojimą ir anglies dioksido išsiskyrimą.

„Camfil” komfortiniai oro filtrai dažniausiai naudojami biurų pastatuose, mokyklose, konferencijų centruose, prekybos centruose.


Filtrai sveikatos priežiūros pastatuose

Niekur oro filtravimas nėra svarbesnis nei sveikatos priežiūros įstaigose. Ore esančių teršalų lygis proporcingai didėja su didėjančiu infekuotų asmenų populiacijos tankiu. Reikalas liečia ne tik ligonines. Slaugos namuose ir odontologijos klinikose taip pat reikia efektyvaus filtravimo. Lygiai taip pat svarbu operacinėse – lanksčios oro filtravimo sistemos ir energijos taupymas.

Nurodyti filtrų tipai, kurie gali būti panaudoti ligoninėse

Oro filtrai sveikatos priežiūros įstaigose puikiai apsaugo nuo ore esančių ligų, jeigu jie yra bendroje oro kokybės priežiūros programoje. Lankytojus nuo nepageidaujamo poveikio saugo „Camfil” aukščiausios kokybės oro filtrai, filtro korpusai ar laikantys rėmai, o taip pat oro pokyčiai kondicionuojamoje erdvėje, temperatūros ir drėgmės reguliavimas, tiekiamo oro kokybė ir atitinkamas oro srauto reguliavimas.

filtrų tipai ligoninėms

 


Filtrai maisto ir gėrimų pramonėje

Išorės ore yra nuo 200 iki 1500 bakterijų kubiniame metre, tad oro tiekimo sistema su 10,000 m³/h pajėgumu potencialiai gali patiekti nuo 2 iki 15 millionų bakterijų kas valandą ir labai stipriai užteršti gėrimų ir maisto gamybą. Sprendimas yra efektyvus oro filtravimas.

Nurodyti filtrų tipai, kurie gali būti panaudoti maisto ir gėrimų pramonėje

Žmonių sveikatą tausojantys gėrimai yra pagrindinis viso pasaulio vyriausybių rūpestis. Prancūzijoje, pavyzdžiui, Nacionalinė Maisto Saugos ir Sveikatos (AFSSAL) agentūra gali rekomenduoti valdžios institucijoms, kad būtų imtasi būtinų sveikatos politikos priemonių. Siekiant apsidrausti, kad oro vėdinimo ar kondicionavimo sistemos netaptų mikrobų lizdu, temperatūra ir drėgmė turi būti kontroliuojama, o susikaupusios organinės medžiagos pašalintos, nes užsikimšę šilumokaičiai – geras pagrindas vystytis mikroorganizmams.

Filtrų tipai maisto gėrimų pramonei

 


Filtrai biofarmacijos pramonėje

Pastaruosius keturiasdešimt metų „Camfil” yra tarp lyderių, teikiančių oro filtravimo produktus ir paslaugas biofarmacijos pramonei.

Nurodyti filtrų tipai, kurie gali būti panaudoti biofarmacijai

Didžiausi farmacijos gamintojai, kurių daugelis turi įvairaus dydžio gamyklų įvairiose pasaulio vietose, vertina „Camfil” kaip patikimą partnerį, kuris visapusiškai patenkina klientų oro filtravimo poreikius vietos ir pasauliniu mastu.

Filtrų tipai biofarmacijos pramonėje

 


Filtrai mikroelektronikos pramonėje

Pažangiems ir sudėtingiems gamybos metodams dažniausiai reikalingas labai švarus oras ir kuo toliau tuo labiau šie reikalavimai griežtės.

Nurodyti filtrų tipai, kurie gali būti panaudoti mikroelektronikos pramonėje

 

„Camfil” yra pripažintas pirmaujantis didelio efektyvumo filtravimo gaminių tiekėjas mikroelektronikos pramonėje.

HEPA/ULPA filtrai yra gaminami Camfil priklausančiose gamyklose, sertifikuotuose pagal ISO 9000 standartą. Dideli gamybiniai pajėgumai garantuoja, kad „Camfil” filtrus įsigyti galėsite bet kuriuo metu visame pasaulyje.

Filtrų tipai mikroelektronikos pramonei

 


Filtrai automobilių pramonėje

Nedaugeliui pramonės šakų reikia tokios švarios darbo aplinkos kaip dažykloms. Dažų purškimo įrenginiams reikia pastovaus gryno oro tiekimo, kad būtų užtikrintos higienos sąlygos ir darbo sauga.

Nurodyti filtrų tipai, kurie gali būti panaudoti automobilių pramonėje

 

Einamuoju metu „Camfil” tiekia švaraus oro sprendimus daugeliui pagrindinių automobilių gamintojų visame pasaulyje. Tai yra geriausi iš visų ir kartu ekonomiškai efektyvūs švaraus oro sprendimai, pritaikyti ir optimizuoti veiklai pagal jūsų poreikius.

Filtrų tipai auto pramonei

 

Šios rekomendacijos yra pagrįstos egzistuojančiais kriterijais, kuriuos skelbia atsakingos institucijos ar geriausia praktika, grindžiama viešais duomenimis.