Vebinaras „Oras, kuriuo kvėpuojame“

Šiuolaikinio gyvenimo ritme net iki 90 % laiko praleidžiame patalpose. Patalpų mikroklimatas turi didžiulę įtaką žmonių savijautai, sveikatai ir darbingumui, o taip pat gamybiniams procesams, technologijoms bei produktų kokybei. Šviežias, švarus, filtruotas oras, tinkama temperatūra ir santykinė drėgmė yra pagrindinės komfortiško mikroklimato dedamosios.

Oro filtrų ir filtravimo svarba

Ore, kuriuo mes kvėpuojame – du pagrindiniai kietųjų dalelių šaltiniai. Kai kurios atsiranda natūraliai, kai kurios kyla iš žmogaus veiklos, pvz., susidaro iš degimo procesų ir pramoninių išmetamųjų teršalų, kuriuose yra nepageidaujamų priemaišų, kenkiančių aplinkai. Tokios kietosios dalelės ir kiti ore pasklidę teršalai patenka į patalpas pro atidarytus langus, duris, per vėdinimo sistemas, veikiančias be aukštos klasės efektyvių filtrų. Patalpose jie susimaišo su visa puokšte kitų viduje esančių teršalų …

Užterštas oras yra daugelio sveikatos problemų ir didelių nuostolių priežastis. Todėl naudinga žinoti aukštos klasės oro filtrus, valytuvus, kitus švaraus oro sprendimus. Įmonės „NIT“, atstovaujančios švaraus oro technologijų lyderį „Camfil“,  rengiamo nemokamo internetinio seminaro tikslas pasidalinti žiniomis apie oro filtravimą ir oro filtrų svarbą ne tik Covid-19 aplinkoje ir viso karantino metu, bet ir kasdieniniam gyvenime ir darbe.

Temos:

  1. Camfil – švaraus oro sprendimai
  2. Kietųjų dalelių ir teršalų klasifikacija
  3. Kaip parinkti oro filtrą?
  4. Kaip įvertinti filtrų kokybę?
  5. Vienijantis pasaulinis ISO 16890 standartas.
  6. Švaraus oro privalumai koronaviruso aplinkoje
  7. Valytuvai ŠVOK sistemose
  8. Oro filtravimas standartinio ir padidinto rizikingumo zonose
  9. Įgyvendinti projektai (Camfil – pasaulyje, NIT – Lietuvoje)

Tikimės, kad ši medžiaga padės Jums priimti tinkamus sprendimus, dėl kurių nesigailėsite ir po 20 metų.