Vebinaras „Beortakinės vėdinimo, šildymo ir vėsinimo sistemos“

Nepriklausomai nuo pastato tipo – logistikos centras, prekybos centras, gamybinės patalpos, orlaivių angaras ar sporto salė – visas erdvias patalpas su aukštomis lubomis vienija bendras dalykas: jiems reikalinga patikima, praktiška mikroklimato sistema, efektyviai vėdinanti, šildanti ir vėsinanti.

Didelių ir aukštų patalpų vėdinimas, šildymas ir vėsinimas

Tiek naujos statybos, tiek renovacijos projektuose labai svarbu pasirinkti tinkamą mikroklimato sistemą. Priimdami tokius sprendimus investuotojai ir projektuotojai susiduria su daugybe techninių reikalavimų ir spręstinų problemų. Renkantis pagal užsakymą gaminamą sistemą, kuri turėtų būti labai gerai pritaikyta, reikia daug ką apsvarstyti. Atitiktis teisinėms nuostatoms, konstrukcinis projektas, planavimo sąnaudos, montavimo laikas, sistemos efektyvumas (kaip įmanoma mažesnės eksploatacijos ir priežiūros sąnaudos), sistemos patikimumas, valdymo koncepcija ir naudojimo paprastumas yra tie svarbūs aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti.

Kadangi aplinkosauginio reguliavimo sąlygos vis labiau siekia ŠVOK sistemų energijos vartojimo efektyvumo ir ekologinio pėdsako mažinimo, decentralizuoti mikroklimato įrenginiai yra patraukli alternatyva centralizuotoms sistemoms. Šiame internetiniame seminare pateiksime „HOVAL“ požiūrį į dabartinę aukštų ir erdvių patalpų mikroklimato sistemų būklę, atsižvelgdami į ES reikalavimus energiją vartojantiems gaminiams, ir pabrėždami decentralizuotų sprendimų pranašumus.

Temos:

  • Didelio tūrio pastatų problematika
  • Temperatūrinio gradiento mažinimas
  • Oro išmaišymas radialiniu srautu
  • Tradicinės ortakinės ir beortakinės sistemos (skirtumai)
  • „Hoval“ oro apdorojimo įrenginiai (beortakinės sistemos)
  • Ką reikia žinoti projektuojant „Hoval“ įrenginius

Tikimės, kad ši medžiaga padės Jums priimti tinkamus sprendimus, dėl kurių nesigailėsite ir po 20 metų.