„Affidea“ diagnostikos centrai

“Affidea Lietuva” įmonių grupės diagnostikos centrams ir klinikoms, kurios įsikūrusios Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje, Šilutėje ir Druskininkuose, pagal pateiktus projektinius skaičiavimus, atsižvelgiant į konkrečias centrų specifikas ir užsakovų poreikius „NIT“ parinko ir tiekė Europoje ir pasaulyje pripažinto vėsinimo ir kondicionavimo įrangos gamintojo „Aermec“ (Italija) įvairias oras/vanduo šaldymo mašinų „NRL F“ ir ventiliatorinių konvektorių „FCZ“ bei „FCZI“ versijas.

Aermec-cileris-NRLNaujos kartos „NRL“ serijos oras-vanduo čileriai tinka vidutinio ir didelio dydžio gyvenamųjų ir komercinių pastatų patalpų vėsinimui vasaros metu ir karšto vandens gamybai visus metus. Kadangi montuojami lauke, montavimo rėmas yra parinkto storio cinkuoto plieno lakštų ir dažomas poliesterio milteliais, kad būtų atsparus atmosferos poveikiui laikui bėgant.

Įrenginyje – statiškai ir dinamiškai subalansuoti ašiniai ventiliatoriai užtikrina tyliausią mašinos veikimą, hermetiški didelio efektyvumo spiraliniai kompresoriai suprojektuoti ir optimizuoti dirbti suvartojant mažai elektros energijos, plokštelinis šilumokaitis su variniais vamzdeliais ir aliuminio plokštelėmis optimizuotas visiškai išnaudoti puikias šaltnešio šilumos mainų savybes.

Buvo gabenamos šaldymo agregatų didelio efektyvumo bei tylesnio veikimo ir didelio efektyvumo versijos. Tokios šaldymo mašinos ne tik veikia dar tyliau nei įprasta, bet ir gali sutaupyti su „Free-Cooling“ sistema iki 45 % kompresoriuje suvartojamos elektros energijos. Tuo pačiu sistema su dviem kontūrais išlieka maksimaliai patikima ir efektyvi, net prie dalinių apkrovų ir užtikrina tolesnę veiklą, net jei vienas iš dviejų kontūrų nustotų veikti, tai nesukeltų diagnostikos centrams jokių didesnių nepatogumų.

„Aermec“ gaminami ventiliatoriniai konvektoriai „FCZ“ pasižymi labai mažu triukšmo lygiu, pastebima energijos ekonomija ir elegantišku dizainu. Ventiliatoriniai konvektoriai „FCZ“ gali būti montuojamas su bet kuria 2/4 vamzdžių sistema ir veikti su bet kokiu šilumos generatoriumi net esant žemai temperatūrai.

Ventiliatoriniai konvektoriai „FCZ“ yra daugybės konfigūracijų, pritaikytų skirtingiems objektams: sieniniai, lubiniai, nišiniai (įleidžiami į sieną), kanaliniai, pastatomi, etc. Daugybė modelių ir konfigūracijų padeda surasti geriausią sprendimą jūsų poreikiams.

Fankoiluose „FCZI“ įrengti bešepetėlinai inverteriniai varikliai su ABS išcentriniais ventiliatoriais ir aerodinamine sparnuote. Ši technologija mašinoje sumažina triukšmo lygį, o taip pat suvartojamos elektros energijos kiekį, nes inverterinis variklis leidžia tiksliai prisitaikyti prie realių vidaus aplinkos sąlygų be temperatūros svyravimų.

Fankoilas „FCZI“ gali būti montuojamas su bet kuria 2/4 vamzdžių sistema ir veikti su bet kokiu šilumos šaltiniu net tiekiant žemos temperatūros parametrų šilumnešį.