„Hesburger“ padažų gamykla ir logistikos centras

Į  „Hesburger“ padažų gamyklą ir logistikos centrą Kauno rajone, Tirkiliškių kaime „NIT“ tiekė pripažinto pasaulyje gamintojo „Seibu Giken DST“ (Švedija) įvairių galingumų adsorbcinius sausintuvus su automatika, kurie gali sausinti orą, esant žemesnei nei 0 °C temperatūrai.

DST-sausintuvas„Seibu Giken DST“ (Švedija) gaminami drėgmės surinkėjai „RL“ naudojami vidutinio arba didelio dydžio (priklausomai nuo modelio galios) sandėliuose, šaldančiose patalpose, ledo arenose, o taip pat cheminių, farmacinių ir gamybinių procesų metu santykinio oro drėgnumo kontrolei. Tokie sausintuvai sausina pagal „Recusorb“ technologiją su įmontuotu šilumos atgavimu. Modelis 61 R gali būti pritaikytas daugeliu atvejų, kai sauso oro srauto poreikis yra nuo 1300 iki 2100 m³/h, modelis 71 R nuo 2 500 iki 3 200 m³/h, o modelis RLZ nuo 2 900 iki 10 500 m³/h. Tai energetiškai efektyvūs įrenginiai su šilumos atgavimu, kurie veikia vienodai galingai, nepaisant klimato sąlygų.

RL reiškia „Recusorb LIGHT“ ir užtikrina puikų našumą bet kokiame klimate. Visuose RL blokuose sumontuotas naujas „D-MAX“ rotorius – naujos kartos aukštos kokybės silikagelio rotoriai iš „Seibu Giken Co“.

Korpusas pagamintas iš Aluzink, dažytas milteliniu būdu, sienelės izoliuotos akmens vatos izoliacija. Reaktyvacijos šilumokaitis garinis arba elektrinis, priklausomai nuo modelio. Ventiliatoriai su efektyviais EC varikliais. Apsaugos klasė IP44.

„Seibu Giken DST“ (Švedija) gaminami drėgmės surinkėjai „CZ“ sausina pagal „Consorb“ principą, kuris labai tinka, jei yra didelis drėgmės kiekio skirtumas tarp technologinio proceso ir regeneruojamo oro. Jie taip pat gali naudoti tik karštą vandenį regeneracijai, tiek karštą vandenį kartu su elektriniu šildytuvu

Oro sausintuvai „CZ“ gaminami iš aluzinko ir pasižymi puikiu giluminio sausinimo gebėjimu. Be karšto vandens ir elektros, regeneraciniam šildytuvui gali būti naudojami garai ir dujos.