„Roquette Amilina“ krakmolo gamykla

Į „Roquette Amilina“ krakmolo gamyklą „NIT“ pagal pateiktus projektinius skaičiavimus parinko ir tiekė modernią, energetiškai efektyvią „Euroclima“ (Austrija) vėdinimo sistemą, adaptuotą pagal užsakovo poreikius.

vedinimo-sistema-zhk„Euroclima“ (Austrija) gaminami naujos kartos oro tiekimo ir šalinimo įrenginiai „ZHK INOVA“ buvo pagaminti tiksliai pagal nurodytus užsakovo parametrus. Dėl išskirtinio ir neprilygstamo „ZHK“ universalumo, ši oro vėdinimo sistema yra geriausias pasirinkimas pramonės ir perdirbimo technologijoms, automobilių pramonei, aviacijos centrams, tekstilės gamykloms, elektrinėms, tyrimų centrams ir kt. Visoms šioms sritims būdingi specialūs reikalavimai, kurių negali aptarnauti įprastos komercinės vėdinimo sistemos.

Konkrečiai šiam objektui buvo tiekiama sistema su lauko išpildymo versija. Komplektacijoje – sklendės, lauko oro paėmimo antgalis, šildymo kaloriferis, dengtas epoksidine danga, filtrai, triukšmo slopintuvais, ventiliatoriai, lanksčios jungtys, kondensato vonelės. Kameros vidus pagamintas iš nerūdijančio plieno AISI 304

Visuose „Euroclima“ vėdinimo įrenginiuose naudojami didžiausio pasaulyje filtrų gamintojo „Camfil“ oro filtrai, užtikrinantys švaraus oro tiekimą ir sumažinantys energijos vartojimą. Standūs aukšto efektyvumo kišeniniai filtrai pasižymi labai mažu oro pasipriešinimu ir ilgu eksploataciniu laikotarpiu, o jų veiklos rodikliai patvirtinti Eurovent sertifikatais.