Lietuvos pašto logistikos centras

Lietuvos pašto logistikos centro statybos projektui „NIT“ pasaulyje pripažinto gamintojo „Mark Climate Technology“ (Nyderlandai) vandenines šildymo plokštes „Infra Aqua Eco“. Parenkant šilumos tiekimo priemones, buvo svarbu atsižvelgti į darbinių patalpų aukštį, t. y. kad prietaisai neužimtų daug vietos, netrukdytų siuntų konvejerių darbui ir greitai sušildytų reikalingas darbo zonas bei būtų ekonomiški.

Greitas ir ekonomiškas aukštų patalpų šildymas

„Mark Climate Technology“ tiekiamos vandeninės spindulinio šildymo plokštės puikiai tinka šildyti aukštiems pastatams ir erdvėms. Šios plokštės ne tik estetiškai atrodo, bet ir yra labai praktiškos. Jas sudaro plieniniai vamzdeliai, kuriais teka karštas vanduo. Vamzdeliai akumuliuoja vandens šilumą, kuri greitai išskiriama į orą, tad darbo zona operatyviai ir komfortiškai sušildoma.Šildymas spindulinio šildymo plokštėmis reiškia šildymą be skersvėjų, dulkių ar oro išstūmimo. Šildoma tik ten, kur reikia. Ir sušildoma greitai. Toks funkcionalumas užtikrina komfortišką darbinę aplinką.

-Mark-spindulines-plokstesVandeninė šildymo plokštė „Infra Aqua Eco“ – tai ekonomiškas šildymas naudojant po lubomis įrengiamą lengvą plokštę, šildančią spinduliavimo būdu. Šio tipo šildymo plokštė tiekiama su standartine stiklo vatos izoliacija, kuri apsaugo nuo šilumos spinduliavimo aukštyn. Trumpas įkaitimo periodas ir žemesnė kambario temperatūra gali sutaupyti daug energijos.

„Infra Aqua Eco“ yra labai plačiai pritaikoma ir komerciniuose, ir pramoniniuose pastatuose, kur yra aukštos patalpos. Plokštės tiekiamos standartinio ilgio – 4 arba 6 metrų. Jos gali būti pakabinamos lygiagrečiai standartiniam pločiui, kuris svyruoja nuo 305 iki 1 300 mm. Standartinė plokštė tiekiama balta RAL 9010. Pagal užsakymą galima įsigyti ir kitų RAL spalvų.

Tarp kitų „Infra Aqua Eco“ pranašumų galima pabrėžti plokštės paprastą montavimą, nedidelį metro svorį, didelę šilumos emisiją, cinkuotą kolektorių ir grotelių apdailą. Ši plokštė išbandyta ir patvirtinta pagal standarto EN 14037 1-3 reikalavimus ir yra atspari smūgiams.

Visos „Mark Climate Technology“ plokštės gerai tinka gamyklų, logistikos centrų, mokyklų, biurų ir prekybinėms patalpoms, kurių aukštos erdvės yra greitai ir tyliai užpildomos šiluma. Be to, montuojant šias plokštes po lubomis, sutaupoma daug vietos.