Novatoriškas verslo parkas „Business Garden Vilnius“

Dėl strateginės vietos „Business Garden Vilnius“ – įsikurs ties viena judriausių vakarinio Vilniaus kelių sankirtų, šalia Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO, Lazdynų miško bei gyvenamųjų rajonų – pretenduoja tapti vienu pagrindinių Vilniaus verslo ir paslaugų centrų, kuriame darbuotojai galės mėgautis ne tik patogia darbo aplinka, bet ir gamtos apsuptimi bei aktyviam poilsiui pritaikytomis erdvėmis.

Verslo-parkas-Business-Garden„Business Garden Vilnius“ išmanių architektūrinių sprendimų ir ergonominių technologijų dėka bus sukurtos ne tik ekologiškos, bet ir komfortiškos darbo vietos. Šis požiūris yra orientuotas į tvarius statybų ir energijos taupymo sprendimus, kurie gerokai sumažina pastatų energines sąnaudas. Šiame projekte bus išpildyti „LEED Platinum” kategorijos pastatų sertifikavimo reikalavimai.

„NIT“ įgyvendinant šį projektą prisidėjo tiekdama Europoje ir Lietuvoje pripažinto vėsinimo įrangos gamintojo „Aermec“ (Italija) energetiškai efektyvius ir nepaprastai tyliai veikiančius ventiliatorinius konvektorius „FCZI“.

Iš visų gamintojų pasaulyje, vieninteliai „Aermec“ gaminami fankoilai atitiko užsakovo keliamus ypatingai reiklius mažo triukšmo lygio reikalavimus.

Fankoiluose įrengti bešepetėlinai inverteriniai varikliai su ABS išcentriniais ventiliatoriais ir aerodinamine sparnuote. Ši technologija mašinoje sumažina triukšmo lygį, o taip pat suvartojamos elektros energijos kiekį.

Fankoilo „FCZI“ inverterinis variklis leidžia tiksliai prisitaikyti prie realių vidaus aplinkos sąlygų be temperatūros svyravimų.

Fankoilas „FCZI“ gali būti montuojamas su bet kuria 2/4 vamzdžių sistema ir veikti su bet kokiu šilumos šaltiniu net tiekiant žemos temperatūros parametrų šilumnešį.

Inverterinių fankoilų „FCZI“ privalumai

• elektros sutaupoma iki 50%, palyginti su fankolais su 3 greičių varikliais
• nepaprastai, ypatingai tylus veikimas
• pažangus valdiklis T-Touch (užsakomas papildomai iš priedų sąrašo) su daug galimybių
• aukščiausias komfortas su Dualjet versija visais metų laikais

„NIT“ tiekiami ventiliatoriniai konvektoriai „FCZI“ tenkina tvarius statybų ir energijos taupymo sprendimus, kurie gerokai sumažina pastatų energines sąnaudas ir prisideda prie komfortiško patalpų mikroklimato.