Salantų gimnazija

Į „Salantų“ gimnaziją „NIT“ pagal pateiktus projektinius skaičiavimus parinko ir tiekė kompanijos „Euroclima“ (Austrija) gaminamą efektyvų oro tiekimo ir šalinimo įrenginį „ZHK 2000S“, kuris buvo adaptuotas pagal užsakovo poreikius bei kompanijos „Blauberg“ (Vokietija) plokštelinius rekuperatorius „BL“.

Oro tiekimo ir šalinimo įrenginiai „ZHK 2000S“ – vieni iš universaliausių produktų rinkoje, nes juos galima adaptuoti pagal užsakovo poreikius, pasirenkant įvairiausius komponentus, priedus, antikorozinę apsaugą ir kt. Oro tiekimo kamera buvo tiekta su integruotu vandeniniu šildytuvu, kuris pašildo tiekiamą orą, ir valdymo automatika. Visuose „Euroclima“ įrenginiuose naudojami didžiausio pasaulyje filtrų gamintojo „Camfil“ oro filtrai, užtikrinantys švaraus oro tiekimą ir sumažinantys energijos vartojimą. Visi „Euroclima“ įrenginiai yra sertifikuoti pagal Eurovent standartą.

Tiekti „Blauberg“ plokšteliniai rekuperatoriai „BL03“ ir „BL07“ yra lauko išpildymo, todėl yra tinkami montavimui lauke ant pastato stogo. Tokiu atveju rekuperatorius ir pašildytuvo aprišimo mazgas turi būti apšiltinti. Priklausomai nuo projektinės užduoties, modeliai yra su priešpriešinių srauto šilumokaičiu, vandeniniu arba elektriniu šildytuvu, didelio energetinio efektyvumo EC tipo ventiliatoriai su atgal lenktoms sparnuotės mentėm. Valdymo automatika suprojektuota su dažnio keitikliu ir paduodamo oro temperatūros reguliavimu. Įrenginiai visapusiškai pritaikyti skirtingų patalpų efektyviam vėdinimui.