Didžiausia testavimo patalpa Europoje

2016 07 19

Naujoji testavimo laboratorija kainavo € 5 mln. Po tokios solidžios investicijos „Aermec“ gali testuoti patalpoje, kurios bendras tūris 2.200m³, labai didelius ir galingus įrenginius, kurių aušinimo ir šildymo galios iki 2.000kW, o matmenys – iki 28 m ilgio ir 6 m aukščio.

Naujoji tyrimų laboratorija akredituota pagal „Eurovent“ sertifikavimo programą (iki 1.500kW, Eurovent ribos), pripažįstant pasiektus tikslumo lygius. Faktiškai „Aermec“ gali garantuoti tikslumą +/- 0,2 °C vandens pusėje ir +/- 0,3 °C oro pusėje, su tokiais preciziniais instrumentais, tarp kurių 240 temperatūros jutiklių, 100 slėgio daviklių, kurie padeda atlikti bandymus pagal standarto EN 14511 reikalavimus.

Šioje labai universalioje testavimų laboratorijoje galima atlikti bandymus, kai aplinkos temperatūra nuo -20 °C iki + 55 °C, o santykinė drėgmė nuo 20% RH iki 95% RH. Gali būti testuojama įranga su 50Hz ar 60Hz įtampa, juk „Aermec“ produktai tiekiami į visus pasaulio žemynus. Net triukšmingumo testas gali būti atliktas pagal Eurovent sertifikavimo programą ir pagal UNI EN ISO 9614. Oru ir vandeniu aušinami šaldymo įrengimai ir šilumos siurbliai, vėsinimo įrenginiai, aušyklės ir kondensatoriai  gali būti testuoti su papildoma „Data Hall“ modeliavimo kamera, realiai išbandant „Data Centre“ programas. Esant poreikiui ši laboratorija gali būti transformuota į dvi mažesnes laboratorijas vienu metu vykdomiems atskiriems bandymams.

„Aermec“ aplinkos apsaugos politikos svarbiausias prioritetas – užtikrinti minimalų energijos vartojimą veiklos metu, prie to prisideda ir unikali šilumos rekuperacijos įranga, kuri užtikrina, kad didžioji panaudotos energijos dalis pakartotinai panaudojama bandymų metu. „Aermec“ naujoji „Eurovent“ sertifikuota bandymų laboratorija, kuriai teko didžioji investicijų dalis, yra įsitvirtinusi pačiame didelių įrengimų technologijos priešakyje, todėl „Aermec“ galės pasiūlyti dar modernesnius aukštos kokybės didelės galios įrenginius su mažu energijos naudojimo lygiu.

Didėjant didelių projektų poreikiui, daug dėmesio buvo skirta, kad klientai galėtų stebėti bandymus. Šiose naujose laboratorijose klientai turi savotišką stebėjimo kambarį, kur visi įrenginio parametrai gali būti grafiškai stebimi ir įrašomi, o konkretūs kliento prašymai gali būti įgyvendinti greitai bei įrenginio veikla gali būti stebima įsitaisius komfortiškai ant kėdės.

„Aermec“ yra absoliučiai tikra, kad ši naujoji testavimo kamera, kuri prisijungs prie kitų dešimčių jau esančių specifinių kamerų Bevilacqua (Italija), leis bendrovei toliau stiprinti ir didinti savo indėlį didelių ir galingų įrenginių technologijose.