„ECONORDIC“ – Modulinė patalpų mikroklimato sistema

2019 04 29

„Flexit“ – švaraus, šviežio oro sinonimas, o gera ventiliacija tampa vis svarbesniu veiksniu šiuolaikiškai pastatytuose namuose. Naujoje centrineje patalpu mikroklimato sistemoje „EcoNordic“ integruotas vedinimas, šildymas ir karšto vandens paruošimas. Ši sistema efektyviai užtikrina geriausią vidinių patalpų klimatą, šildo namus ir juos aprūpina labai dideliais karšto vandens kiekiais. Kartu tai ir „Flexit“ indėlis pereinant prie ekologiškos žaliosios ekonomikos, turinčios mažesį poveikį aplinkai ir išmetančios mažiau teršalų.

Modulinė patalpų mikroklimato sistema „ECONORDIC“

Vėdinimo modulis atgauna šilumą iš ištraukiamo iš patalpos oro, vėliau ji naudojama naujam švariam ir šviežiam į namus tiekiamam orui šildyti. Likusioji panaudoto oro šiluma tiekiama į unikalų naujos kartos šilumos siurblio modulį, kuriame išgaunama dar daugiau šilumos, naudojant efektyvų ekologišką šaltnešį CO₂. Pašildytas vanduo išsiunčiamas į vandens talpos modulį, kuris paskirsto karštą vandenį į čiaupus, dušus ir vandens šildytuvus. Vidinė mikroklimato sistema valdoma naudojant programele „Flexit GO“.

centrine-mikroklimato-sistema-namams

SKANDINAVIŠKAS KOMFORTAS JŪSŲ NAMUOSE

• Švarus ir gaivus oras – visus metus, net kai lauke šalta.

Vėdinimo modulis turi rotacinį šilumos atgavimo įrenginį. Šviežias filtruotas oras tiekiamas į namus, o užterštas drėgnas – pašalinamas. Produktas buvo sukurtas ir išbandytas ypac šalto Šiaures šalių klimato salygomis.

• Energija taupanti karšto vandens gamyba

Integruotas šilumos siurblys užtikrina labai efektyvią, energiją taupančią karšto vandens gamybą dideliais kiekiais. Karšto vandens ruošimui COP rodiklis net 3,2. Kompresorius su greičio reguliavimu pritaiko šildymo galingumą prie esamų poreikių, o tai padeda optimizuoti darbą. Įrenginio maksimalus šildymo galingumas – 4 kW. Esant lauko temperatūrai – 25°C, įrenginio galingumas išlieka vis dar labai aukštas 3,0 kW.

Efektyvus karšto vandens ruošimas iki 65°C, naudojant tik kompresorių (t.y. nenaudojant elektrinio teno).

• Mažas energijos suvartojimas

Didelis šilumos atgavimas vėdinimo modulyje ir tai, kad šilumos siurblys naudoja likutinę išmetamojo oro šilumą, paverčia patalpų klimato sistemą itin efektyvia energiniu požiūriu. „Flexit EcoNordic“ būdingas didžiausias efektyvumas  rinkoje – daugiau nei 90 %.

• Efektyvus ir ekologiškas šaltnešis

Šilumos siurblys naudoja ekologiškai palankų, efektyvų šaltnešį CO₂. Šis šaltnešis yra draugiškas aplinkai, be aplinkosauginių mokesčių, visada prieinamas ir lengvai valdomas. CO₂, kaip šaltnešis, labai efektyviai ir greitai pašildo karštą vandenį iki aukštos temperatūros, o tai reiškia, kad karšto vandens talpai nereikės daugiau vietos, nei būtina.

IŠMANUSIS VALDYMAS SU „FLEXIT GO“

Visa vidinių patalpų mikroklimato sistema valdoma ir stebima naudojant programėlę „Flexit GO“. Kontrolė paprasta ir aiški. Yra daug galimybių automatizuoti operacijas ir pritaikyti jas jūsų poreikiams, pavyzdžiui, naudojant kalendoriaus funkcijas programėlėje ir prijungiant drėgmės bei CO2 jutiklius. Taip pat galite gauti pranešimus apie filtrų keitimą ir kitus būtinus patikrinimus. Techniniam personalui gali būti suteikta prieiga prie produkto internetu ir, jei reikia, suteikiama pagalba.

PRITAIKYMO SRITYS IR PRODUKTŲ VERSIJOS

Patalpų centrinė mikroklimato sistema „EcoNordic“ ypač tinka namams nuo 120 iki 200 m². Su programėle „Flexit GO“ paprasta ir patogu valdyti visą sistemą.

• Produktas turi dvi versijas

Modelis „EcoNordic W4“ turi integruotą vėdinimo ir karšto buitinio vandens gamybos sistemą. Šis gaminys ypač tinka naujiems namams, kuriuose yra atskiras šildymo sprendimas. Taip pat ši sistema tinka keičiant senus vėdinimo įrenginius ir vandens šildytuvus.

Modelis „EcoNordic WH4“ turi integruotas vėdinimo, karšto buitinio vandens gamybos ir patalpų šildymo funkcijas. Šis gaminys puikiai tinka naujiems namams ir yra optimalus sprendimas, kai reikia visapusiškai vėdinti, šildyti namus ir tenkinti karšto buitinio vandens poreikį.

Nuo 2002 metų NIT įmonė yra FLEXIT gamintojo Oficialus atstovas ir Serviso partneris Lietuvoje. Susisiekite su mumis adresu: Savanorių pr. 151, Vilnius; tel. +370 5 27 28 552, el. paštu: info@nit.lt. Galėsime pateikti visą reikalingą informaciją apie centrines patalpų mikroklimato sistemas, jų kainą ir dominančių produktų funkcijas bei kitus aktualius parametrus.