„Euroclima“ sertifikatai

2014 01 15

Sertifikavus kokybės valdymo sistemą, „Euroclima“ ir toliau nuolat gerina jos administracinius ir gamybinius procesus, kad klientai būtų patenkinti aukšta produktų kokybe ir patikimumu. Kadangi kiekvienas projektas yra savitas, kiekviena valstybė turi nuosavas normas ir taisykles, kiekvienas pastatas turi nuosavus apribojimus, „Euroclima“ dalyvauja keletoje tarptautinių sertifikavimo programų, susijusių su kokybės, veiklos parametrų, higienos standartų ar energijos efektyvaus vartojimo užtikrinimu.

Eurovent-sertifikatai

Vertinant veiklos parametrus visapusiškiausia sertifikavimo programa yra „EUROVENT“, kuri tikrina įrangos komponentų veiklą, taip pat mechanines korpuso charakteristikas. Be to gali būti naudojami komponentai, kurie dalyvavo kitose sertifikavimo programose, pvz., šilumokaičiai turi AHRI sertifikatus.

Oro grynumas kritinėse, svarbiausiose medicinos, farmacijos sričių zonose yra ypatingai svarbus, todėl „Euroclima“ sukūrė ir išvystė inovatyvias ir unikalias charakteristikas, kurios tenkina griežčiausius normatyvinius reikalavimus tokius kaip VDI 6022, DIN 1946-4, SWKI99-3, ONORM H 6020 ar HTM 03-01 NHS. Padidinto sprogumo zonose montuojami įrengimai gali būti sertifikuoti pagal ATEX normas 94/9/EC ar 99/92/EC.

Euroclima-sertifikatai Euroclima-sertifikatai
Euroclima-sertifikatai Euroclima-sertifikatai

 

Paruošta pagal „Euroclima” medžiagą