Tiekėjų naujienos – 2021 spalis/lapkritis

2021 11 08

Neseniai vokiečių kompanija „TROX“ pristatė keletą naujų produktų: kintamo tūrio srauto reguliatorių „TVE“ ir aktyviąją šaldymo siją „Svalbard-Comfort-I“, o įtalų įmonė „Aermec“ mobiliąją programėlę „Aermec App“.

Trumpai apie gamintojus

 „TROX“ yra lyderis kuriant, gaminant, parduodant įrenginius ir jų komponentus visoms centralizuoto, decentralizuoto vėdinimo bei oro kondicionavimo sritims. Milžiniškas produktų asortimentas apima nuo ventiliacijos iki ugnies valdymo, nuo oro srauto kontrolės iki garso slopintuvų ir filtrų. Nuolatinis gaminių ir gamybos procesų optimizavimas užtikrina testinį kokybės gerinimą. Dėl ypatingo dėmesio moksliniams tyrimams „TROX“ tapo inovacijų šioje srityje lyderiu.

Kiekvienas oro vėsinimo poreikis adresuotas „Aermec“ yra sėkmingai sprendžiamas standartiniais ir specializuotais produktais, kurių iš viso yra daugiau nei 10.000 konfigūracijų.

Specifinės vėsinimo, šaldymo srities žinios, parinkimo ir modeliavimo įrankiai padeda „Aermec“ pasiūlyti sisteminius sprendimus, paremtus sukaupta know-how patirtimi, užtikrinančius optimalią įrangą kiekvienam klientui pagal individualius poreikius ir sąlygas. Bendrovė siekia ne tik tiekti produktus, „Aermec“ jėga – modernios kompleksinės technologijos ir integruoti sisteminiai sprendimai.

1. TVE – naujos kartos kintamo tūrio srauto valdiklis. Gamintojas „Trox“ (Vokietija)

Su naujos kartos kintamo tūrio srauto reguliatoriumi „TVE“ situacija keičiasi iš esmės, praeityje lieka priešsrovinės sąlygos (pasipriešinimo aplinkybės), nuo oro srauto krypties priklausantis montavimas ir tiksliai apibrėžti tūrio srauto reguliavimo diapazonai.

Trox-vav-terminalai-TVEPatentuoto matavimo principo dėka išmatuotos vertės dabar nustatomos tiesiai su sklendės mente – be matavimo zondų, žarnelių ar kitų jutiklių – tiksliai ir patikimai!

Didelis tūrio srauto greičio reguliavimo diapazonas oro srauto greičiams nuo 0,5 iki 13 m/s suteikia dideles panaudojimo galimybes.

Be to, dėl kompaktiškos konstrukcijos „TVE“ galima lengvai montuoti net ir ribotose erdvėse.

Pritaikymas

„TVE“ yra apvalus kintamo tūrio srauto valdymo prietaisas, veikiantis nepriklausomai nuo ortakio slėgio ir reguliuojantis oro srautą iki pageidaujamo pagal nurodytą nustatytą vertę. Norimo oro kiekio kontrolinė vertė gali būti pateikta, pavyzdžiui, 0/2-10 V signalu arba skaitmeniniu būdu per Modbus. „TVE“ skirtas naudoti komfortiniam vėdinimui ir gali būti tiekiamas su dinaminiu arba statiniu jutikliu. Statiniai jutikliai paprastai naudojami tais atvejais, kai ore yra didelė teršalų ar agresyvių medžiagų koncentracija.

Oro kiekis matuojamas slėgio perkryčiu virš sklendės mentės, o matavimai per sklendės veleną perduodami į „TROX“ VAV valdiklį. Taigi ant gaminio nėra vamzdžių ar kabelių.

VAV valdiklį „TVE“ galima lengvai išardyti ir sumontuoti viena ranka, nenaudojant įrankių. Gaminys atitinka sandarumo klases 3 (Ø100-Ø160) ir 4 (Ø200-Ø400), kai sklendės mentė – uždaroje pozicijoje, o korpusas – C klasę pagal stadartą EN 1751. Higienos savybės tenkina VDI 6022 reikalavimus. 

Tiekiami valdikliai gali būti valdomi analoginiu arba su Modbus RTU ryšiu. 

„TVE“ gali būti tiekiamas su akustine danga, kad būtų sumažintas korpuso skleidžiamas triukšmas.

2. „Svalbard-I Comfort“ – šaldymo sija su nuo slėgio nepriklausoma VAV funkcija! Gamintojas „Trox“ (Vokietija)

„Svalbard-I Comfort“ yra vienintelė vėsinimo sija rinkoje su nuo slėgio nepriklausoma VAV funkcija, kuri suteikia optimalų komfortą, mažesnes montavimo išlaidas ir taupo energiją!

Trox-Svallbard-Comfort-IĮrenginys turi nuo slėgio nepriklausomą VAV sklendę įleidimo angoje ir antrinę pavarą, kuri užtikrina pastovų purškimo greitį. Tai užtikrina aukštą indukciją net prie mažo oro srauto, padidina vėsinimo našumą ir užtikrina komfortą patalpoje be skersvėjų.

„Svalbard-I Comfort“ gali būti naudojamas vėdinimui ir vandeniniam vėsinimui bei šildymui biuruose, posėdžių salėse, mokymosi patalpose ir t. t. Šalčio sija užtikrina didelį vėsinimo pajėgumą be skersvėjo darbo zonoje. 600 mm modulius „Svalbard-I Comfort“ galima integruoti į įvairių tipų lubų sistemas. Eksploatacijos sąnaudas sumažina padidintas vėsinimo pajėgumas esant mažesniam oro srautui. Tai užtikrina optimalų komfortą ir mažesnes energijos sąnaudas.

Įrenginys yra patentuotas ir yra vienintelė nuo slėgio nepriklausoma šaldymo sija rinkoje, kuri garantuoja tikslų valdymą ir kontrolę pagal poreikį!

3. Mobiliojoje programėlėje „ Aemec App“ – visi gamintojo sprendimai optimaliam komfortui.

Pasaulinio lygio vėsinimo ir kondicionavimo įrangos gamintojas „Aermec“ pristatė naująją programėlę, kad visi kompanijos produktai ir sprendimai šildymui, oro kondicionavimui ir oro apdorojimui būtų po ranka.

Aermec_AppTačiau ši „Aermec“ programėlė nėra tik skaitmeninė viso produktų katalogo versija – tai daug daugiau.

Be paieškos variklio, padedančio greitai rasti norimą gaminį, ji taip pat suteikia prieigą prie visos to gaminio techninės dokumentacijos.

Naudodami tuos pačius prisijungimo duomenys kaip ir „Aermec“ svetainės informacinio palaikymo zonoje, galėsite peržiūrėti visą informaciją ir dokumentus.

Dar daugiau, turėsite galimybę susirasti artimiausią „Aermec“ atstovą šalia Jūsų ir gauti pagalbą iš „Aermec“ techninio ir popardaviminio serviso.

Programėlę galite atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play Store“.