Marijampolės ligoninė

Į VŠĮ „Marijampolės ligoninė“ pagal pateiktus projektinius skaičiavimus „NIT“ parinko ir tiekė pripažinto pasaulyje oro kondicionavimo ir šaldymo įrangos gamintojo „Aermec“ (Italija) oras/vanduo šaldymo mašinos „ANL“ tyliają versiją ir oras/vanduo šaldymo mašinos „NRL“ tyliają didelio efektyvumo versiją.

Naujos kartos oras-vanduo čileriai „ANL580“ tinka mažo ir vidutinio dydžio gyvenamųjų ir komercinių pastatų patalpų vėsinimui vasaros metu ir karšto vandens gamybai visus metus. Įrenginyje – statiškai ir dinamiškai subalansuoti ašiniai ventiliatoriai užtikrina tyliausią mašinos veikimą, didelio efektyvumo spiraliniai kompresoriai, kurie yra hermetiški, suprojektuoti ir optimizuoti dirbti suvartojant mažai elektros energijos, plokštelinis šilumokaitis su variniais vamzdeliais ir aliuminio plokštelėmis. Siekiant užtikrinti stabilų įrenginio veikimą jame numatyta buferinė talpa ir hidraulinis modulis. Šaldymo agregatas montuojamas lauke. Montavimo rėmas yra parinkto storio cinkuoto plieno lakštų ir dažomas poliesterio milteliais, kad būtų atsparus atmosferos poveikiui laikui bėgant.

Oras-vanduo čileris „NRL0300“ tinka gyvenamųjų ir komercinių pastatų vėsinimui vasaros metu ir karšto vandens gamybai. Šaldymo mašina „NRL“  yra dviejų kontūrų, užpildyta R410A šaltnešiu. Įrenginyje – statiškai ir dinamiškai subalansuoti ašiniai ventiliatoriai užtikrina tyliausią mašinos veikimą, hermetiški didelio efektyvumo spiraliniai kompresoriai suprojektuoti ir optimizuoti dirbti suvartojant mažai elektros energijos, plokštelinis šilumokaitis su variniais vamzdeliais ir aliuminio plokštelėmis optimizuotas visiškai išnaudoti puikias šaltnešio šilumos mainų savybes. Siekiant užtikrinti stabilų įrenginio veikimą jame numatyta buferinė talpa ir hidraulinis modulis. Šaldymo agregatas montuojamas lauke. Montavimo rėmas yra parinkto storio cinkuoto plieno lakštų ir dažomas poliesterio milteliais, kad būtų atsparus atmosferos poveikiui laikui bėgant.

Du nepriklausomi šaldymo kontūrai užtikrina puikų našumą net ir prie dalinio apkrovimo ir leidžia naudoti įrenginį net tada, kai vienas kompresorių taisomas ar keičiamas.